За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Відеоприскорювач EVGA GeForce 210 1024Mb

img

Відеоприскорювач EVGA GeForce 210 1024Mb

Сучасна графіка

Прискорювач здатний удосконалювати графічні процеси вашої системи. Незважаючи на скромну ціну, відеокарта відрізняється гідною продуктивністю. Ви можете впевнено займатися обробкою фотографій і отримувати задоволення від відеоігор.

Як наживо

Карта оснащена сучасним графічним ядром, яке здатне створити приголомшливу фізику і геометрію, при проходженні місії. Зовнішній вигляд і рухи ваших персонажів отримають помітні поліпшення.

Відеоприскорювач EVGA GeForce 210 1024Mb

Кіно

Унікальна архітектура графічних обчислень NVIDIA CUDA дозволяє мапі справлятися з усіма графічними процесами з високою швидкістю. Тепер швидкість запуску і декодування фільму буде вище.

Об'єм пам'яті

Параметри 64-бітної GeForce 210 (1 ГБ) покращують продуктивність у складних програмах, але і підвищують якість всіх елементів плати. Ця відеокарта сумісна з усіма «осями».

Відеоприскорювач EVGA GeForce 210 1024Mb

Охолодження

Відеокарта буває як з активно працюючим вентилятором і радіатором, так і без. При будь-яких обставин графіка буде продуктивною.

Універсальність

GeForce 210 гарантує якісне зображення при будь діагоналі. На її борту є VGA, HDMI для передачі «картинки» на проектори, монітори.

18.12.2014 224
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!