За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ВІДЕО Огляд SAMSUNG GT-I9152 Galaxy Mega 5.8

img

Компанія Samsung істотно відновила свою продуктову лінійку випустивши цілий ряд нових пристроїв серії GALAXY серед яких чотирьохядерний смартфон під кодовою назвою Mega 5.8, де дві останні цифри означають розмір діагоналі екрану.

Великий і яскравий екран смартфона аж ніяк не доставляє незручностей у використанні пристрою, телефон зручно лежить в руці і буде дуже до речі в дорозі або на відпочинку, замінюючи громіздкий планшет за яким часто не подзвониш.

Завдяки планшетному інтерфейсу Samsung GALAXY Mega 5.8 дозволяє повною мірою відчути потенціал такого дисплея при одночасній роботі з декількома додатками, серед яких S Memo, Youtube, Карти, Галерея, Інтернет, браузер Chrome, пошта Gmail, Повідомлення, ChatON, Gtalk та інші.

смартфон  Samsung GALAXY Mega 5.8

Дві камери телефону (8 Mп камера з автофокусом і 1,9 Mп фронтальна камера) дозволяють вам не тільки здійснювати фото та відеозйомку в різних режимах, а й редагувати готові знімки в чудовій якості. Серед підтримуваних режимів є Автоматичний, Безперервна зйомка, Панорама, Спорт, Ніч, Найкраще особа, Краще фото, Кращий кадр, Фото зі звуком і Насичені тони (HDR).

Підтримка двох SIM-карт вельми зручна для роботи з двома телефонними номерами, так як ви зможете бути завжди на зв'язку, що дуже зручно під час відряджень або перебуваючи на відпочинку за кордоном.

Комплектація пристрою складається з зарядки, гарнітури зі змінними вакуумними амбушюрами, адаптером та кабелем USB to MicroUSB, інструкції користувача.

Як бачите, гігантоманія не завжди позначається на ергономіці пристрою, так як у випадку з Samsung GALAXY Mega 5.8 ми маємо черговий вдалий експеримент зі схрещування можливостей планшета з функціональністю смартфона, до того ж ще й двухсімочний, що по достоїнству оцінять шанувальники подібних девайсів.

13.08.2013 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!