За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Trust Tytan 2.1 Subwoofer Speaker Set - вищий пілотаж сучасної акустики 2.1

img

Для шанувальників якісних глибоких «низів» і чітких середніх і високих частот пропонуємо познайомитися з новою акустичною системою, створеною з використанням самих останніх напрацювань з галузі акустики та електроніки - Trust Tytan 2.1 Subwoofer Speaker Set.

 

До складу цієї досить компактної акустичної системи (204х104х100 мм) входять дві стереофонічні колонки з чорного глянсового пластика, «кубічний» дерев'яний сабвуфер і провідний пульт.

 

Trust Tytan 2.1 Subwoofer Speaker Set виготовлена ​​з досить якісних матеріалів - пластик колонок радує око благородним глянцем і міцністю, а дерево сабвуфера вражає своєю товщиною і зносостійким матовим покриттям, підгонка всіх деталей і збірка бездоганні. У підсумку система позбавлена ​​скрипів і люфтів навіть при серйозній динамічному навантаженні.

 Trust Tytan 2.1 Subwoofer Speaker Set

Підключається акустика до джерела звуку за допомогою 3,5-мм аудіо-джека, а живлення здійснюється від адаптера 220 В. Панель керування Trust Tytan 2.1 винесена на праву бокову поверхню сабвуфера. На самому сабвуфере також знаходяться 2 аудіовходу RCA ("тюльпан"), 2 роз'єми RCA для підключення сателітів, регулятори гучності і балансу. Крім того, реалізована можливість управління за допомогою ергономічного дротяного пульта з можливістю підключення навушників і MP3-плеєра.

 

Система Trust Tytan 2.1 Subwoofer Speaker Set видає незрівнянний звук як для пристроїв подібного типу - середньоквадратична вихідна потужність складає 60 Ватт, а пікова потужність досягає 120 Ват.

 

У підсумку всі ці Вати звучать чисто, голосно і глибоко настільки, що на максимальному рівні гучності шибки, картини на стінах, склянки на столах і серця у грудях слухачів починають битися в ритмі музики. А якщо до цього додати ще й привабливу вартість акустики, то напрошується висновок: акустична система Trust Tytan 2.1 Subwoofer Speaker Set - це ідеальний вибір для меломана!    

27.02.2013 63
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!