За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

TRIUMPH BOARD Multi Touch 78 ": краща інтерактивна дошка як заміна шкільної

img

Інтерактивна дошка TRIUMPH BOARD Multi Touch 78 "- це високотехнологічна альтернатива традиційному дрібних і шкільній дошці в класах. Сфера її застосування широка: від аудиторій освітніх та наукових установ, до конструкторських бюро, рекламних і дизайнерських агентств.

Дизайн інтерактивної дошки TRIUMPH BOARD Multi Touch 78 "багато в чому повторює свою класичну попередницю (навчальну дошку), і являє собою прямокутне пластикове підставу розміром 1660х1284 мм, на якому розташовується активне сенсорне полотно із застосуванням міцної металокераміки в конструкції. Дошка може кріпитися до будь вертикальних поверхнях або встановлюватися на спеціальній підставці з інтегрованою системою легкого підйому, що дозволяє використовувати її в якості мобільного демонстраційного пристрою. Сумарна маса системи становить близько 23 кг.

TRIUMPH BOARD Multi Touch 78 "

Активне полотно дошки TRIUMPH BOARD Multi Touch 78 "є універсальним, що має на увазі можливість використання в якості пристроїв уведення як пальці, стилуси, так і хімічні маркери на водній основі, завдяки оптичної технології з інфрачервоним приймачем і світлодіодами. Крім того, інтерактивна дошка може похвалитися повнофункціональної підтримкою технології MULTI Touch, що дозволяє одночасно писати, малювати і переміщати об'єкти чотирьом користувачам, або обертати і масштабувати два різних об'єкта - двом користувачам. При цьому максимальний дозвіл дошки досягає 32000х32000 точок, а час реакції - 6 мс. Для підключення дошки до ПК використовується інтерфейс USB 2.0 або бездротової адаптер 2,4 ГГц RF, а рівень її енергоспоживання не перевищує 250 мА * ч.

У цілому, характеристики інтерактивної дошки TRIUMPH BOARD Multi Touch 78 "дозволяють здійснювати з її допомогою весь спектр як демонстраційних, лекційних, так і презентаційних робіт. Тому даний пристрій стане вельми необхідним атрибутом для тих користувачів, які постійно працюють з великими аудиторіями.  

07.03.2013 50
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!