BRAIN-БЛОГ
Вихід нового смартфона Samsung Galaxy Win (i8552) пройшов практично непомітно, без всякої помпезності та презентації, властивої корейському гігантові електроніки. Справа в тому, що Galaxy Win, несподівано без жодних офіційних подань з'явився на одному з сайтів китайського підрозділу виробника, а сьогодні в своє розпорядженні його отримали і ми для тестування.
Комплект поставки:
Позиціонування
Новинка Galaxy Win Duos i8552 (аналог Galaxy Win I8550 з одного Sim-картою) позиціонується як девайс середнього класу з двома Sim-картами і 4-ядерним процесором. Модель покликана задовольнити попит користувачів, яким поки що не по кишені флагмани з 4-ма ядрами, але потрібно продуктивна начинка. Правда, компанія Samsung не стала в цьому плані першої, трохи раніше вийшли моделі HTC Desire 600 з поліпшеною матрицею Super LCD2, але на порядок дорожче ніж i8552, і Fly IQ450 Quattro з великою роздільною здатністю екрану 720х1280 пікселів при діагоналі 4.65 ", але з меншим об'ємом вбудованої пам'яті і більш ємним акумулятором.
Дизайн
Galaxy Win зовні є практично копією Samsung Galaxy S3 - великий, глянсовий, білосніжний корпус (ще є темно-сірий варіант забарвлення) з сріблястим обідком по всьому периметру і трохи округленими кутами. Але виробник звик завойовувати увагу користувачів не вишукуваннями екстер'єру, а в першу чергу потужною начинкою і якісними дисплеями. Матеріал корпусу - пластик, причому дуже слизький і мазкий, телефон так і норовить вистрибнути з рук. Головне питання, який напевно цікавить багатьох користувачів полягає в тому, дряпається він? Дрібні подряпини з'являються, але вони видні лише при розгляді на яскравому світлі.
Якість збірки Win хороше, всі деталі щільно підігнані, зазорів немає, а задня кришка легко знімається і фіксується. При цьому вона сама по собі дуже тонка, спочатку навіть боязно її «віддирати» від корпусу, але в підсумку навіть після нескінченної зміни карток вона залишилася в цілості й схоронності, так що всі побоювання на її рахунок виявилися зайвими.
Незважаючи на немаленькі розміри (133,3 x70, 7x9, 65 мм/143, 9 мм) смартфон зручно лежить в руці, і по ньому зручно розмовляти. А от з носінням Galaxy Win в кишенях не все так райдужно: якщо в кишеню джинсів він ще вміщається, то про кишеню сорочки однозначно можна забути.
Керуючі елементи
На «тілі» апарата мінімальний набір керуючих елементів: зверху стандартний аудіороз'єм 3,5 мм, внизу - мікрофон і microUSB-порт, який служить як для зарядки, так і для синхронізації з ПК. На лівому торці розмістилася спарена клавіша регулювання гучності, на правому - кнопка включення / блокування. До речі, вона сильно втоплена в корпус, і як наслідок незручна в щоденному використанні: при слабкому натисканні не спрацьовує блокування, а при сильному - телефон вимикається.
Над екраном розташувалися фронтальна VGA-камера, датчик освітленості і наближення, основний динамік. Під дисплеєм можна знайти одну механічну клавішу «Home» і дві сенсорні кнопки контекстного меню і «Назад», загалом, ніяких відмінностей від попередніх моделей немає.
Задня панель повністю віддана модулю основної камери, спалах і додатковому «динаміку-шумодава». Під кришкою знаходяться слоти для двох Sim-карт і карти microSD.
Дисплей
Ємнісний TFT-екран має діагональ 4,7'' і дуже низьке, як для такого розміру, дозвіл 480x800 пікселів (WVGA). Щільність пікселів всього 240 ppi, так що невеликий пентайл мається, втім, також як і ледь помітне світіння навколо іконок меню, але в цілому відображення кольорів і контрастність на належному рівні: картинка виглядає натурально, без зернистості. Кути огляду в приміщенні хороші, але на сонці матриця відблискує і дисплей майже повністю «сліпне». Сенсор підтримує до 5 торкань одночасно, і в цілому на його роботу нарікань немає: перегортання сторінок швидке, чуйність на належному рівні.
Регулювання яскравості налаштовується тільки вручну. Також екран підтримує одну з новітніх технологій Smart Stay (інтелектуальне очікування) - фронтальна камера вловлює ваш погляд і автоматично регулює підсвічування. Фішка зручна в реальному житті, наприклад при читанні, але працює поки не ідеально.
Акумулятор
Ємність батареї «галактичного» гаджета складає 2000 мАг, тому виробник заявляє про 8 годинах роботи в режимі перегляду відео далеко від електромережі, 11 годинах дзвінків і 26 годинах прослуховування музики.
На практиці ці показники підтвердилися в точності: майже добу апарат пропрацював в режимі серйозної експлуатації (ігри, відео, інтернет, включений Wi-Fi) і майже дві доби в щадному режимі (тільки дзвінки, бездротові модулі вимкнені, яскравість 65%), так що для Андроїд-фону це приголомшливий показник.
При тестуванні батареї вона нагрівалася всього лише до 37 градусів і в рейтингу за цим показником займає гідне місце.
Операційна система
Galaxy Win працює під управлінням ОС Android 4.1.2 Jelly Bean з фірмовою оболонкою TouchWiz 4.0 / Nature UX. Тут присутній вже знайомий по Galaxy S3 красивий інтерфейс, зручне і функціональне меню з 7-ма робочими столами і 5-у ярликами додатків внизу, чотири з яких можна налаштовувати під себе. Розблокування екрана здійснюється кількома способами: звичайний рух пальцем (слайс), з розпізнавання обличчя власника (заздалегідь потрібно сфотографувати себе коханого), по малюнку і PIN-коду.
Ще однією особливістю апарату є управління жестами, а в налаштуваннях можна відзначити на вибір перегляд списку пропущених викликів і непрочитаних повідомлень одним рухом, пошук пристроїв, включення звуку і зупинка відтворення музики. У нашому тестовому зразку ця функція працювала не зовсім коректно, тому особливого захоплення нею ми висловлювати не станемо.
Крім стандартного набору додатків і підтримки багатозадачності версії Android 4.0 в чистому вигляді, лаунчер привніс у смартфон трохи своїх доповнень і навичок. Крім звичних месенджера, поштового клієнта, карт, диктофона, віджета YouTube і Samsung Apps, в телефоні є фірмовий додаток Samsung Link (колишній AllShare Play), що дозволяє відтворювати контент з інших пристроїв і Group Play, об'єднувати кілька смартфонів з однієї Wi-Fi-мережі для спільного перегляду картинок, документів і музики.
Samsung Link | Samsung Link | Samsung Apps |
Group Play |
Продуктивність
Вражає і встановлене в Galaxy Win залізо: потужний 4-ядерний процесор Cortex-A5 на основі чіпсета Qualcomm MSM8625Q Snapdragon 200 з тактовою частотою 1,2 ГГц, графічне ядро Adreno 203 і 1 ГБ ОЗУ. Постійної пам'яті в девайсі 8 ГБ, розширити її можна картами пам'яті MicroSD об'ємом до 64 ГБ.
За результатами синтетичних тестів Galaxy Win показав себе досить міцним «середнячком», а наявні 4 ядра вивели смартфон практично на вершину рейтингу. Відчуттям від роботи гаджета наступні: інтерфейс працює плавно, без заминок, важке відео програється, всі сучасні додатки запускаються. Смартфон не збентежили навіть одночасно відкритий браузер і «важка» гра, так що багатозадачність у нього на вищому рівні.
Комунікаційні можливості
«Галактичний любитель вигравати» працює в мережах EDGE / GPRS (850/900/1800/1900 МГц) і 3G. Радіомодуль в телефоні один, тому при одночасних вхідних дзвінках на дві Sim-карти, розмовляти ви зможете лише по одній, а на другий включиться автоматична переадресація. Меню налаштувань «сімок» цілком стандартне: вибір пріоритетності для дзвінків, повідомлень, передачі даних і т.д.
Набір бездротових інтерфейсів включає Bluetooth (профілі AVRCP, A2DP, HSP, HFP, MAP, HID, PBAP, PAN, OPP) і Wi-Fi 802.11 b / g / n з підтримкою Wi-Fi Direct і додатки KIES (для синхронізації з домашнім ПК ). До речі, Wi-Fi в апараті дуже спритний, тому ми зуміли закачати нову «іграшку» навіть крізь дві бетонні стіни і наявності ще двох підключених девайсів до роутера.
Камера
4-ядерний «чемпіон» на «роботизованою» ОС обладнаний двома камерами: VGA - для відеозв'язку і 5 Мп камерою з LED-спалахом, автофокусом і тегами GPA (фотографії зберігають дані про географічне положення, де був проведений знімок). У меню налаштувань основної камери зібрано непоганий набір режимів і ефектів, а також можливість відправки фото по Wi-Fi. Якість фото досить хороше: передача кольору природна, без перекосу, деталі добре промальовані, контрастність на належному рівні. Загалом, знімки виходять без замилювання і світіння, от тільки кнопки для швидкого запуску камери пристрою не вистачає.
Максимальна роздільна здатність фото становить 2560х1920 пікселів, а відео записується зі звуком 960х720 пікселів і швидкістю до 30 кадрів / с. Якість зйомки середня, але цілком достатня для того, щоб відобразити цікавий момент і викласти його на YouTube.
Мультимедіа
Штатний аудіопрогравач моделі має еквалайзер масу налаштувань, а також відтворює музику записану у форматах MP3, AAC, AAC +, eAAC +, I-Melody, AMR-NB, AMR-WB, MIDI, WAV, WMA, FLAC, OGG. Динамік володіє гучним звучанням, але на високих нотах йому явно не вистачає чистоти, чутні хрипи і шуми. У навушниках саунд непоганий, але меломанам радимо придивитися в іншій моделі.
Відеоплеєр відтворює контент у форматах H.263, MPEG4, H.264, WMV, так що завантажені файли з ex.ua йому по зубах. Працює він в повноекранному і масштабованому режимах. У телефоні є також диктофон і FM-радіо, зі стандартним набором функцій.
Висновок
Як бачите ринок Андроїд-фонів поповнився ще досить непоганим гарним мобільним телефоном. Так що посередній дисплей і якість звучання в Samsung i8552 Galaxy Win з лишком компенсує впізнаваний «галактичний» дизайн, потужна апаратна начинка з 4-ядерним процесором і графікою, підтримкою двох SIM-карт, що гарантує цьому смартфону любов соціально-активних користувачів, які звикли завжди залишатися online.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка