За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Тест Lenovo K900: Перший флагман на двох ядрах Intel Atom Z2580

img

Lenovo K900 - досить цікавий з точки зору характеристик смартфон, вдале поєднання оригінальної зовнішності та вартості. Рекордно низька вага, враховуючи 5,5'' діагональ екрану, тонкий металевий корпус і гордий логотип на задній панелі, який говорить що «Intel inside», рішуче кидають виклик сучасним фаблетам і смартфонам. А от наскільки цей виклик обгрунтований, давайте спробуємо розібратися.

Комплект поставки

У ефектною чорній коробці разом зі смартфоном знаходиться розібраний блок живлення з USB-кабелем, дротова гарнітура з додатковим комплектом амбушюр, керівництво користувача і стильна скріпка для доступу до microSIM-карті.

тест Lenovo K900

Дизайн

Взявши перший раз K900 в руки, відчуваєш подив від поєднання тонкощі, ідеального дизайну, матеріалів корпусу та інших дрібниць. Ніяких компромісів, ніяких плавних ліній - прямолінійно і надійно. Задник смартфона виконаний з металу, нижня і верхня накладка, а також рамки екрану - з пластику стилізованого під «метал». Екран покритий захисним склом Gorilla Glass 2, а на задній частині нарочито видніються 4 гвинтика. Нерозбірний корпус зібраний відмінно - скрипіти тут просто нема чому, та й у плані естетики метал набагато практичніше пластика. Сліди від пальців, розлучення і подряпини на такому корпусі не часті гості.

Незважаючи на велику кількість металу і габарити (157x78x6, 9 мм) апарат вийшов відносно легким (162 г), проте його зовнішність не можна оцінювати без ергономіки. Величезний недолік Lenovo K900 в тому, що він просто величезний, і не кожен чоловік зможе взяти його в руку, що вже говорити про жінок. Для управління ім однозначно необхідні обидві руки. У кишенях одягу він, м'яко кажучи, виглядає безглуздо, та й не в кожен його засунеш. Втім, користувачів, що віддають перевагу дані девайси, цим явно не налякаєш.

тест смартфона Lenovo K900

Керуючі елементи

Над екраном Lenovo розташовані датчики наближення і освітленості, фронтальна камера і розмовний динамік. Внизу - три сенсорні кнопки з підсвічуванням в двох режимах: постійна і активна протягом 3 секунд після кожного натискання.

тест смартфона Lenovo K900

На правому торці знаходиться клавіша включення / вимикання. Тягнутися до неї незручно, але в налаштуваннях можна активувати функцію розблокування екрану за подвійним тапу і блокування, шляхом струшування апарату. Тут же розташований відсік для microSIM-карт, який відкривається ключиком з комплекту або звичайної скріпкою. Зліва - блок управління гучністю, внизу - аудіороз'єм 3,5 мм, мікрофон і microUSB-порт.

тест смартфона Lenovo K900

На задній кришці внизу гордо красується напис Intel inside, зверху - основна камера, спалах і мікрофон шумозаглушення. Дивно, але в такому величезному девайсе не знайшлося місця для карти пам'яті, так що «запхати» в нього колекцію ігор або фільмів не вийде.

Дисплей

5,5'' екран смартфона виготовлений за технологією IPS з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, щільність пікселів - 400 ppi. Кути огляду дисплея максимальні, навіть під серйозним нахилом картинка практично не спотворюється. Запасу яскравості достатньо навіть на сонці, а від відблисків і відбитків пальців рятує олеофобное і антиблікове покриття. В цілому, зображення виглядає натурально, з спокійними наближеними до природних квітами, без зернистості і артефактів.

экран  смартфона Lenovo K900 экран  смартфона Lenovo K900 экран  смартфона Lenovo K900

 

Ще один бонус від виробника - заявлена ​​готовність дисплея реагувати на олівці, стилуси, нігті і навіть керування в рукавичках. Екран дійсно підтримує 10 одночасних дотиків і функцію мультитач.

экран  смартфона Lenovo K900

Програмне забезпечення

Lenovo K900 працює на ОС Android 4.2.1 Jelly Bean з фірмовим лаунчером, який до невпізнання змінює інтерфейс телефону. Оболонка більшою мірою зачіпає візуальну частину, ніж функціональну: маса варіантів робочих столів, квітів підпису, іконок, незвичайний екран розблокування - все це покликане урізноманітнити роботу з апаратом. Так, після включення нас вітає чотири «пелюстки», потягнувши за які можна розблокувати пристрій, запустити телефон, камеру або SMS-повідомлення.

экран  смартфона Lenovo K900   смартфон Lenovo K900   смартфон Lenovo K900

  смартфон Lenovo K900

  смартфон Lenovo K900

  смартфон Lenovo K900

 

Встановлених програм не так вже й багато, але всі вони виправдовують занімаемо місце в пам'яті. Так, офісний пакет Kingsoft Office дозволить створювати і редагувати документи Excel, Word і PowerPoint. Діловим людям напевно стане в нагоді програма Evernote, призначена для зберігання фото, заміток і інших файлів. Не загубитися у своєму смартфоні покликаний диспетчер файлів із зручною навігацією по меню. З корисних додатків на кожен день можна відзначити UC Browser запропонований як альтернатива Google Chrome, ліхтарик, погодний віджет AccuWeather, та додаткову клавіатуру TouchPal. Клавіатура, по суті, є аналогом Swype і може легко вгадувати слова при наборі.

Evernote Lenovo K900 Evernote Lenovo K900 Evernote Lenovo K900 AccuWeather Lenovo K900
Evernote Evernote Evernote AccuWeather

Серед додаткових налаштувань ми виявили жести управління, блокування при струшуванні. Особливо цікава можливість регулювання гучності, де дзвінок приглушується в кишені, а на вулиці навпаки включається на максимум. Як ми вже згадували, телефон отримав модну можливість розблокування за подвійним тапу, правда спрацьовує вона поки не завжди. Доводилося стукати не два, а чотири, а то і шість разів, щоб розблокувати девайс. Благо, що цю опцію можна відключити в налаштуваннях.

 

За підсумками тестування, оболонка не викликає роздратування. Вона добре промальована, коректно працює і не гальмує і пропонує безліч можливостей для кастомізації смартфона.

Lenovo K900 смартфон Lenovo K900 смартфон Lenovo K900

Lenovo K900

Lenovo K900

Lenovo K900

Апаратна платформа

Від конкурентів Lenovo K900 відрізняється не тільки своєю неординарною алюмінієвої зовнішністю, але і використовуваної платформою: 2-ядерний процесор Intel Atom Z2580, графіка PowerVR SGX544, 2 ГБ ОЗУ і 16 ГБ вбудованої пам'яті. У синтетичних тестах апарат ідентифікується як 4-ядерний, причина цього криється в технології Intel Hyper-Threading, яка підвищує рівень багатозадачності, але на ділі залишаються все ті ж два ядра. Результати тестів досить високі, але не вражаючі.

Lenovo K900 Lenovo K900 Lenovo K900 Lenovo K900

Lenovo K900

Lenovo K900

 

Продуктивності системи з головою вистачить для перегляду FullHD-відео з високим бітрейтом, швидкої роботи інтерфейсу і запуску додатків. Але от з іграми не все так райдужно, якщо прості тайтли типу Angry birds, Minion, BADLAND йдуть на ура, то вже більш важкі іграшки типу серії GTA або Real Racing 3 гальмують не по-дитячому. Також було відмічено, що багато ролики з YouTube транслюються без відео - просто чорний екран зі звуком ... Причому, ми пробували дивитися ролики одного і того ж формату: один показує, другий - ні. В цілому, продуктивність і робота інтерфейсу на високому рівні, але ми все ж не можемо рекомендувати даний смартфон для ігрового процесу. 

Акумулятор

До питання автономності Lenovo підійшла з особливою ретельністю. Розуміючи, що в корпус товщиною 6,9 мм ємний акумулятор не вмістив, виробник розробив спеціальний додаток для енергозбереження - «Харчування Lenovo». З ним літій-полімерна батарея (2500 мАч) протримається близько двох діб в щадному режимі, а при більш інтенсивному застосуванні телефон легко доживе до вечора, перегляд же Full HD-відео триватиме протягом 5 годин.

Lenovo K900 Lenovo K900 Lenovo K900

У популярному бенчмарке AnTuTu апарат набрав досить низький результат - 248 балів, так як даний тест максимально завантажує систему і процесор. Під час тестування та ігор корпус смартфона відчутно нагрівався вже через кілька хвилин, не до критичних температур, але все одно руки взимку зігріти можна.

 

Зв'язок

Фаблет працює в мережах GSM / WCDMA, а на борту є модулі Bluetooth 3.0, Wi-Fi а / ac / b / g / n і навігація GPS з A-GPS. Зверніть увагу, що в K900 застосований двохдіапазонний Wi-Fi модуль (5 ГГц або 2,4 ГГц), що працює в режимі модему. Для зв'язку з ПК використовується microUSB-порт, який підтримує USB OTG, тобто до телефону можна підключити будь-які зовнішні накопичувачі і флешки.

Lenovo K900

Камера

На борту телефону Lenovo K900 встановлено дві камери: фронтальна 2 Мп для автопортретів і Skype і основна з 13 Мп модулем Sony Exmor BSI. Додаток для зйомки під скромною назвою суперкамера зберігає всі знімки в СУПЕРГАЛЕРЕЮ. Камера оснащена подвійним LED-спалахом, діафрагмою F/1.8, автофокусом, масою налаштувань і декількома програмними «фішками» для редагування (створення GIF, ефекти лінзи, очищення фото від зайвих об'єктів тощо). З результатами зйомки не все так райдужно: фото в темряві телефону зовсім не вдаються, знімки трохи змащені і їм не вистачає різкості. Щоб не бути багатослівними чи суб'єктивними, пропонуємо вам самим подивитися на приклади фото.

Lenovo K900 Lenovo K900 Lenovo K900 Lenovo K900

Lenovo K900

Lenovo K900

Lenovo K900

Lenovo K900

 

Девайс знімає відео з максимальною роздільною здатністю 1080p, можна також вибрати кілька інших форматів і активувати електронну стабілізацію зображення. Для відеозйомки доступні автоматична і ручна фокусування.

Мультимедіа

Тут смартфон нас несподівано порадував - якість звучання на максимальній гучності заглушає всі голоси в приміщенні, а звук виходить чистий, без хрипоти, властивою більшості смартфонів. Звучання в навушниках також на гідному рівні, а будильник підніме і мертвого. Так що не радимо вам вранці виставляти його на максимальну гучність. Свого медіаплеєра в апараті немає, замість нього встановлено додаток Play Music - краще відразу ж замінити його на щось більш функціональне з маркету.

Висновок

Як і всі першопрохідці, Lenovo K900 вийшов не без вади - гріється корпус, невелика автономність, відсутність можливості встановлення карти пам'яті і величезні габарити. Але з іншого боку апарат закохує в себе з першого погляду своєю незвичайною зовнішністю апарату бізнес-класу, металевим корпусом, величезним екраном, цікавою оболонкою і відмінним звучанням.

Так що якщо вас не лякають розміри цього «монстра» і ви шукайте стильне і продуктивне рішення, то радимо вам придивитися до K900, тим більше, що його ціна на тлі топових смартфонів інших виробників виглядає дуже виграшно.

23.12.2013 95
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!