За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ТЕСТ: Хто швидше?: Samsung Galaxy S6 vs. iPhone 6 vs. HTC One M9

img

Вам цікаво було б поспостерігати, як три найдосконаліших смартфона-флагмана змагаються між собою на швидкість? Ще б пак, адже йдеться про Samsung Galaxy S6, iPhone 6 і HTC One M9 .

Хто швидше: Samsung Galaxy S6 vs. iPhone 6 vs. HTC One M9

Головна ідея тесту-порівняння лежить у швидкості роботи інтерфейсу. А те, що у цих телефонів всередині знаходяться різні процесори, лише додає інтриги. Нагадаємо, що мова йде про чіпсети Samsung Exynos 7420, Apple A8 і Qualcomm Snapdragon 810 відповідно.

І ось що у нас вийшло: «самсунговскій» чіп має цілих 8 ядер, а значить, Exynos на Samsung Galaxy S6 без проблем завантажує гри в найкоротший часовий проміжок. Далі йде Apple A8 на iPhone 6, який в принципі мало чим відрізняється від рішення виробництва Qualcomm, але все ж у деяких випадках обійшов HTC One M9, який відповідно і посів третє місце.

А що ж у нас вийшло з багатозадачністю? Тут картина абсолютно протилежна! Аутсайдер з Тайваню обійшов усіх і з результатом в 1 хвилину 27 секунд став самим стабільним. iPhone 6 показав час на 7 секунд більше, ніж HTC One M9, а ось диво-смартфон виробництва Samsung тупив не по-дитячому, в підсумку довелося перезавантажити багато додатків, відкриті раніше.

Втім, ви можете переконатися в цьому і самі.

Читайте також статті на тему:

15.04.2015 2
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!