За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Tenda Wi-Fi Q2409: простий спосіб збільшити якість роботи Wi-Fi роутера

img

   Китайська компанія Tenda Technology є відомим виробником різного мережевого обладнання для дому , а також малих і середніх офісів. Асортимент продукції включає в себе всіляке провідні та бездротові пристрої та аксесуари для них , як у випадку з антеною Tenda Wi - Fi Q2409.   Це всенаправлена ​​антена призначена для використання в приміщеннях , і дозволяє збільшити потужність будь-якого роутера із зовнішніми антенами , які підключаються за допомогою стандартного роз'єму RP - SMA . Дана модель працює в діапазоні від 2.4 ГГц до 2.5 ГГц і відрізняється високим коефіцієнтом посилення , складовим 9 dBi .

антенна TENDA Wi-Fi Q2409   Довжина антени становить 39 см (37 см в закріпленому стані). Це потрібно враховувати , оскільки після її установки деякі моделі роутерів можуть стати нестійкими , їм буде потрібно додаткове кріплення.   Підключення такої антени дозволяє відчутно підвищити потужність роутера , так як вона нітрохи не поступається більш дорогого обладнання.


 
   Висновок   Всеспрямована антена TENDA Wi - Fi Q2409 - це один з найпростіших і доступних способів збільшити « далекобійність » роутера , підвищити якість роботи бездротової мережі , розширивши площа дії на 15-20 %.

 

   Ця антена дозволить вам забути про « мертвих» зонах , що виникають через недостатню потужність бездротового обладнання .

03.09.2013 262
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!