За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Телевізор Samsung UE-28H4000

img

Samsung UE-28H4000

Компактні габарити

28'' телевізор UE-28H4000 від Samsung - універсальний. Завдяки оптимальним габаритам (643,4x396,5x62,9 мм / 4,1 кг) модель добре виглядає в невеликих приміщеннях, і не надто маленька для величезних залів. Поєднання дизайну Glossy Black, супервузькі рамки і класичної підставки традиційно виграшно. Телевізор також можна закріпити на стіні (VESA-кріплення).

Яскраві кольори

Дозвіл телевізора становить 1366х768, за якість зображення відповідає фірмова технологія передачі кольору. Завдяки технології Wide Color Enhancer + ви зможете розглядати на екрані найдрібніші подробиці, а «картинка» вразить палітрою кольорів і високою контрастністю.

Samsung UE-28H4000

Динамічний

На борту UE-28H4000 - відеопроцесор Hyper Real Engine і технологія CMR (50 Гц), для додаткової обробки динамічних сцен. Тому фільм, спортивний матч або шоу демонструються плавно, без затримок і артефактів.

Режим «Футбол»

Якщо ви не встигли придбати квиток на футбольний матч, Samsung запропонує вам подивитися його на екрані UE-28H4000. Спеціальний режим «Футбол» адаптує трансляцію під атмосферу стадіону, роблячи її більш насиченою, гучною, для повного занурення в події.

Будь-який контент

Задня частина телевізора Samsung UE-28H4000 всіяна різними інтерфейсами, які необхідні сучасному користувачеві. Роз'єм USB 2.0 дозволяє транслювати на великому екрані контент з зовнішніх накопичувачів, а два порти HDMI забезпечують передачу відео високої роздільної здатності. Передбачені також композитний, компонентний, SCART, аудіовихід, роз'єм для навушників.

Samsung UE-28H4000

Мультітюнер

На борту UE-28H4000 - два тюнера: аналоговий і цифровий DVB-C / T2.

Потужна акустика

Незважаючи на малі габарити, розробнику вдалося вмістити в телевізор два потужних динаміка (10 Вт) і технологію DolbyDigital +, що забезпечує найширший діапазон частот.

Звичне управління

Комплектний пульт ДУ вельми дружелюбний: зрозумілі позначення і клавіші на звичних місцях роблять управління «телеком» безтурботним.

17.11.2014 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!