За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Teac Blu-Ray / HD-DVD BD-W512GSA: вибираємо пишучий BD-привід для ПК

img

Сьогодні мати десктоп без пишучого приводу для Blu-Ray дисків - злочин. Адже з приходом цього формату в наше життя ми відчули всю принадність широкоформатного зображення і божевільне на той момент дозвіл. І якщо раніше вони були долею обраних, то сьогодні придбати собі, скажімо Teac BD-W512GSA, може будь-який користувач.

Насправді це звичайний 5.25 "привід для настільного ПК. Зовні він не відрізняється від безлічі інших подібних пристроїв. Що ж стосується технічних характеристик, то перед нами пишучий BD-привід з підтримкою двошарового запису Double Layer, що підключається за допомогою інтерфейсу SATA з об'ємом буфера 8 МБ.

Teac Blu-Ray/HD-DVD BD-W512GSA

Привід пише на BD-R на швидкості 12х, в той час як DVD-R можуть записуватися на швидкості 16x. Це дуже хороші показники, адже на запис диска Blu-Ray 25 ГБ піде всього 8 хвилин. При цьому виробник гарантує максимально високу якість результату.

Так само привід підтримує і Blu-ray 3D, тобто його можна використовувати для перегляду стереоскопічних дисків. Так що перед нами відмінний претендент для мультимедійної системи (HTPC).

У комплекті з пристроєм виробник поставляє всі необхідні утиліти для запису дисків і перегляду записаного контенту.

Teac Blu-Ray/HD-DVD BD-W512GSA

Висновок:

Як бачите, відносно недорогий BD-привід Teac BD-W512GSA, це відмінне придбання для десктопів.

 

Особливо його можливості оцінять ті, хто збирає максимально «заряджений» настільний комп'ютер або просунуту мультимедійну систему.

04.09.2014 228
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!