За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

SVEN 310 Standard Combo: Ергономічна «класика» в білому кольорі

img

У гонитві за незвичайними формами і сучасним дизайном, ми вже давно забули, що й прості на вигляд речі можуть бути нічим не гірше своїх «стильних» штучок. Як у випадку з новим функціональним комплектом периферії 310 Standard Combo від SVEN, який складається з клавіатури і «миші».

«Гризун» тут нічим особливо не виділяється. Він простий, і в цьому його плюс. Дві стандартні клавіші зручні і безвідмовні, а ролик прокрутки працює плавно і без стрибків. Переміщення курсору теж на висоті: оптичний датчик має точність 800 dpi. Цього достатньо для виконання всіх щоденних завдань.

SVEN 310 Standard Combo

Клавіатура без надмірностей, але з усім необхідним. На основній площі (442 × 20 × 133 мм) розташовані 104 стандартні клавіші, серед яких є три «старі добрі» кнопки управління живленням ПК («сон», «підйом» і «харчування»), а також дві додаткові клавіші управління системної гучністю . Крім того, клавіатура має не урізану, а повноцінну L-подібну клавішу Enter, що порадує користувачів, які активно використовують її в роботі. У плані ергономіки аксесуар впевнено тримає високу планку: всі клавіші добре відчуваються, мають плавний, але дуже тихий і чіткий хід.

SVEN 310 Standard Combo

Комплект не вимагає ніякого додаткового ПЗ. Просто підключіть його до USB портів вашого комп'ютера і вперед.

Висновок:

Комплект SVEN 310 Standard Combo, прекрасне рішення для щоденної роботи.

Завдяки своїй ергономіці і універсальності, дані аксесуари відмінно підійдуть для десктопа і лептопа.

21.05.2014 39
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!