За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

STEELSERIES Sensei Laser: Ігрова мишка з РК-екраном і процесором ARM

img

При розробці лазерного маніпулятора Sensei Laser всесвітньо відома компанія STEELSERIES активно співпрацювала з кіберспортсменами з Na'Vi, Fnatic, EG.

 

Власне, гравці і підказали ідеї наділити Sensei Laser потужністю, яка перевершує багато комп'ютерів. Головна особливість цього гризуна - 32-бітний процесор ARM, що обробляє інформацію сенсора з фантастичною чутливістю від 5700 до 11 400 dpi. До того ж кілька фірмових технологій допомагають йому регулювати переміщення курсору, фільтрують можливі відхилення і випрямляють шлях.

 STEELSERIES Sensei Laser

Ще один нонсенс - вбудований ЖК-екран на днище з дозволом 128х32 крапок. За допомогою цього невеликого дисплея гравець може швидко задати чутливість, швидкість корекції траєкторії, уповільнення при прицілі, прискорення курсору і навіть завантажити зображення. Наприклад, логотип команди на турнірному змаганні чи особистий підпис. Для більше ж глибокого налаштування Sensei Laser знадобиться втручання фірмового ПО, яке доступне для закачування на офіційному сайті виробника. На дисплеї можна вибрати і колір підсвічування в трьох областях маніпулятора - індикатор, скролінг і лого SteelSeries. До слова, для підсвічування доступно 16,8 млн. квітів з можливістю визначення «бойового розфарбування» для різних профайлів.

 STEELSERIES Sensei Laser

Дизайн і габарити (38,7 х68, 3х125, 5 мм/90 г) нагадують легендарну модель Xai Laser. Симетрична форма (підійде і для лівшів, і для правшів) з дублюванням клавіш, обтічні лінії, обробка під метал чудово виглядає на геймерском столі. 8 програмованих клавіш чуйні і легкі в управлінні, а коліщатко зручно як при грі, так і при налаштуванні маніпулятора. Позитивну лепту в ергономіку вносять і ніжки з тефлону, що забезпечують максимальне ковзання, і міцний кабель в подвійній оплетке довжиною 2 м.

 

Висновок

За зовнішньою простотою Sensei Laser ховається одна з найпрофесійніших ігрових мишок.

 

Цей маніпулятор з симетричним корпусом вже сам по собі - рідкісне явище. А вже з таким багатим функціоналом, власним процесором і РК-екраном - взагалі унікальний.

04.04.2014 83
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!