За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

SSD PCI-Express 480GB OCZ (RVD3-FHPX4-480G): для любителів шалених швидкостей

img

Коли мова заходить про SSD-накопичувачах, більшість користувачів уявляють собі найбільш поширені рішення у форм-факторі 2.5 "жорстких дисків. Однак для використання у високопродуктивних системах вони не підійдуть, тому в цьому випадку використовують накопичувачі у вигляді карти розширення, що підключається за допомогою інтерфейсу PCI-Express, як у випадку з моделлю SSD PCI-Express 480GB OCZ (RVD3-FHPX4-480G).

Можливості цього накопичувача викликають повагу. Що й казати, адже швидкість читання у нього досягає 1000 МБ / с, а швидкість запису до 925 МБ / с. Швидкодія даної моделі оцінили аж в 90 000 IOPS (довільна запис 4K).

Завидного приросту в продуктивності вдалося досягти завдяки фірмовій технології Virtualized Controller Architecture 2.0, яка дозволяє оптимізувати роботу пам'яті і знизити навантаження на центральний процесор.

SSD PCI-Express 480GB OCZ

Також накопичувач відрізняється дуже низьким рівнем енергоспоживання і виділяє мінімум тепла навіть при максимальних навантаженнях, що важливо для робочих станцій, виготовлених з високопродуктивних комплектуючих.

Що ж до ємності, то 480 ГБ цілком достатньо для обробки і зберігання досить значних файлів. У продажу також доступні подібні моделі з меншою ємністю - 120 ГБ і 240 ГБ.

Виробник заявляє, що SSD PCI-Express 480GB OCZ (RVD3-FHPX4-480G) відрізняється також винятковою витривалістю. Так, час напрацювання на відмову досягає 2 млн. годин. На накопичувач надається 1 рік гарантії.

Висновок

SSD PCI-Express 480GB OCZ (RVD3-FHPX4-480G) - це твердотільний накопичувач, призначений для любителів шалених швидкостей. Наприклад, професіоналів, що працюють у сфері відеомонтажу.

 

Використання ж цього накопичувача в домашніх умовах буде недоцільним.

16.01.2014 43
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!