За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Sigma Comfort 50 Slim: Продвинутий «бабушкофон» з 2-ма SIM-картками

img

Незважаючи на те, що на дворі настала ера фаблетов і смартфонів на ринку як і раніше з'являються нові ніші, які успішно заповнюються виробниками. Ось і у випадку з так званим «бабушкофони» серії Comfort 50 Slim від компанії Sigma, орієнтованому на користувачів похилого віку і не тільки. Адже такі апарати купують і ті, хто звик по телефону тільки дзвонити, а на понти плює.

Даний моноблок оснащений 2,2 "TFT дисплеєм з роздільною здатністю 176x220 пікселів, здатним відображати 262000 кольорів. Завдяки високій контрастності і чіткості, вся інформація на екрані залишається читабельною, навіть під яскравим сонцем. Клавіатура пристрою також відрізняється особливою конструкцією. Всі кнопки великі, добре виділені, з приємним тактильним відчуттям. До речі, на клавіатурі крім стандартних кнопок ще є спеціальна клавіша «SOS». При натисканні на неї, телефон автоматично робить послідовний набір трьох запрограмованих номерів. Це дуже корисна функція, якщо вашому близькій людині терміново потрібна допомога через проблеми зі здоров'ям.

Sigma Comfort 50 Slim

Крім цього, телефон Sigma також має функцію озвучення вхідного номера абонента або запису в телефонній книзі, а також кожної цифри, введеної з клавіатури.

Вигідно виділяє дану трубку серед аналогів і реалізація одночасної роботи з декількома операторами. Тепер ви будете на зв'язку з усіма своїми родичами і друзями, незважаючи на тарифи.

Розкладачка навіть оснащена необхідним мультимедійним набором функцій. До ваших послуг FM-приймач, MP3-плеєр, відеоплеєр і фотогалерея. «Важкі» формати вона навряд чи потягне, але зі стандартними справляється вміло. Також є слот розширення micro SD для «флешок», об'ємом до 2 ГБ. Так що зберігати пару музичних компіляцій або фотографій можливо. До речі, фотографувати можна VGA камерою з відповідною якістю.

Sigma Comfort 50 Slim

Висновок:  

Так що, їли вам потрібен простий, оригінальний і функціональний апарат, зверніть увагу на Sigma Comfort 50 Slim.

За невеликі гроші ви отримаєте симпатичний телефон на дві сім-карти з непоганими мультимедійними можливостями, користуватися яким зможе і старий, і малий.

19.04.2014 112
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!