За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

SAMSUNG DVD-C360: плеєр на всі випадки життя

img

Купуючи сучасний аудіо-відео програвач, іноді стикаєшся з неприємним моментом - коли один з ваших улюблених дисків не програється в плеєрі. Найчастіше, це пов'язано з конкретним диском, на увазі його пошкодженості, проте завдяки «розумному» програвачу SAMSUNG DVD-C360 цього казусу можна уникнути.

Софт

Справа в тому, що DVD програвач SAMSUNG C360 має вбудовану технологію Rolling Actuator, завдання якої забезпечити безвідмовне відтворення будь-якого контенту з DVD диска. Крім того, на його борту є також функція DustProof, яка запобігає засмічення голівки, що зчитує від пилу. Але найцікавішим моментом є можливість програвання цим пристроєм навіть пошкоджених оптичних дисків з незначними тріщинами або подряпинами на поверхні.

Інтегрована в програвач система «Disc Recovery», створена компанією Samsung, дозволяє проводити необхідні корективи для кращого зчитування записаної на диск інформації. Таким чином, «розумна» електроніка підлаштовується до деформованому або подряпані диски і забезпечує кристально чисту картинку, при цьому користувачеві не потрібно навіть вставати з дивана - все відбудеться в автоматичному режимі.

SAMSUNG DVD-C360

Мультимедіа

Володар будь-якого, більш-менш старенького мультимедійного програвача рано чи пізно стикається з проблемою сумісності завантажується на нього контенту, який плеєр відмовляється відтворювати. Мультимедійний програвач SAMSUNG DVD-C360 дозволяє без проблем відтворювати всі медіа формати незалежно від носія, будь-то DVD або Blu-ray диски, або звичайна USB-флешка.

Якість виведеної на екран картинки безпосередньо залежить від вирішення і розгорнення, яку випромінює джерело - в даному випадку плеєр SAMSUNG DVD-C360. Максимальна роздільна здатність видається цим пристроєм становить 1920 x 1080 пікселів, що відповідає стандарту Full HD.

Незаперечною зручністю SAMSUNG DVD-C360 можна вважати також можливість швидкого копіювання контенту з Audio-CD дисків на портативний MP3-програвач. Для цього досить вставити диск у лоток програвача, підключити до нього ваш MP3 плеєр і натиснути відповідну кнопу на пульті - і готово!

SAMSUNG DVD-C360

Підсумок

Головною перевагою DVD-програвача SAMSUNG DVD-C360 є його простота у використанні, зручний і зрозумілий інтерфейс і наявність фірмової системи «Disc Recovery», що вигідно відрізняє цей плеєр від аналогічних пристроїв на ринку, так як ви отримуєте не просто DVD-плеєр, а багатофункціональне медіа пристрій за адекватною вартості.

13.05.2013 2
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!