За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Razer Goliathus Extended Control - ігровий килимок для професійного кіберспорту

img

   Професійні учасники киберспортівних змагань знають, що 25% перемоги складає талант, 25% - працьовитість, 25% - удача і 25% - тріумвірат клавіатури, миші і килимка, особливо якщо мова йде про Razer Goliathus Extended Control (RZ02-00211600-R3M1-R ).

   Razer Goliathus Extended Control (RZ02-00211600-R3M1-R) - це професійний килимок, що має розміри 920 x 294 x 3 мм і призначений для любителів ігрового «хардкору», яким тісно в рамках звичайних килимків. Але найголовніше - це, звичайно ж, не його розміри, а геніальність конструкторського таланту, високих технологій і досвіду, які вклали в це пристрій вчені, інженери і випробувачі компанії Razer.

   Родзинкою даного ігрового девайса є його синтетична шорстка тканинна поверхню з «карбонової» текстурою. ЇЇ основним достоїнством є забезпечення попиксельного точності позиціювання курсору миші при безперервному плавному ковзанні по поверхні. Цікаво те, що точність позиціонування не залежить від налаштувань чутливості і типу сенсора миші, що дозволяє «зробити» будь-яку професійну гру не обмежуючи себе лише мишею від єдиного виробника з чітко регламентованими характеристиками.

Razer Goliathus Extended Control 

   Не меншу роль у функціональності ігрового килимка Razer Goliathus Extended Control (RZ02-00211600-R3M1-R) відіграє і гумове підставу тканинної поверхні, товщина якого становить близько 2,96 мм. Основний цієї підкладки є забезпечення надійного зчеплення килимка з гладкою поверхнею комп'ютерного столу. Крім того, демпферні характеристики гумової підкладки мінімізують навантаження на вашу кисть, знижуючи негативний вплив тривалої гри на швидкість реакції та координацію руху.

   Наостанок потрібно віддати належне і дизайну килимка Razer Goliathus Extended Control (RZ02-00211600-R3M1-R) - не виходить з моди чорному кольору, ідеально прямим краях і округленим кутах, а найголовніше, неоново зеленому фірмовим логотипом, який уже давно є символом перемоги для багатьох кіберспортсменів, до яких можете приєднатися і Ви!

27.02.2013 23
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!