За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Pioneer DVD ± R / RW DVR-219LBK: Всеїдний і безшумний оптичний привід

img

Настільний ПК важко уявити без оптичного приводу, адже саме на DVD-і CD-дисках зазвичай зберігаються нові фільми, музика і різні дистрибутиви. Ну, а при збоях ПК або відновлення системи убитої вірусами, наявність такого привода особливо актуально, так як вручну «оживити» комп'ютер практично нереально. Саме для вирішення цих та інших завдань, компанія Pioneer розробила новий внутрішній пристрій для зчитування інформації з оптичних носіїв під індексом DVD ± R / RW DVR-219LBK.

Швидкість запису у оптичного приводу від Pioneer складає 24х на DVD-R / + R і до 12х на DVD-R / + R (DL). З такими показниками ви можете робити цифрові слайд-шоу, записувати компакт-диски, створювати DVD-фільми або просто резервувати копії даних. Привід працює з 16 найпопулярнішими форматами читання і 8 форматами запису.

Pioneer DVD ± R / RW DVR-219LBK

Особливу увагу творці DVD ± R / RW DVR-219LBK приділили підтримці технології LabelFlash, яка дозволяє наносити зображення на DVD-диски: при запису відео, ви зможете винести заголовки або назви фільмів на лицьову сторону дисків на прошарок із спеціального барвника. Правда для створення такої домашньої колекції дисків з написом необхідні спеціальні болванки і підтримуюче цю технологію програмне забезпечення, наприклад CyberLink LabelPrint. Привід також має внутрішній буфер об'ємом 2 Мб з підтримкою технології SuperLink Buffer Underrun Error Protection (технологія захисту від спустошення буфера).

Розміри привода складають 148 x 42.3 x 171.2 мм, що дозволяє встановлювати його як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. З підключенням до материнської плати теж все досить просто, так як привід поставляється з SATA-інтерфейсом.

Pioneer DVD ± R / RW DVR-219LBK

Загалом, якщо вам необхідний «всеїдний» і безшумний оптичний привід, то краще ніж Pioneer DVD ± R / RW DVR-219LBK ви навряд чи знайдете. Пристрій з легкістю читає навіть «убиті» диски і не псує нові. А якщо до заявленої швидкості запису, надійності і можливості друку на DVD-дисках, додати привабливу вартість цього пристрою, то в підсумку ви отримаєте ідеальний вибір привода для домашнього ПК.

05.04.2013 3
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!