За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

PHILIPS BDP7500S2 / 51: вищий пілотаж серед Blu-ray плеєрів

img

C приходом ери Blu-ray Disc користувачі отримали можливість зберігання великих обсягів відео в неперевершеному якості з приголомшливим об'ємним звуковим супроводом. Голландська компанія відреагувавши на потреби сучасного ринку в подібних пристроях випустила чудовий BD-плеєр PHILIPS BDP7500S2 / 51, який розпізнає безліч сучасних оптичних носіїв мультимедійного контенту (BD, DVD. CD та ін.)

 

Його інтерфейсні роз'єми досить різноманітні, однак найбільш важливими можна вважати: USB Type A - для підключення переносних пристроїв зберігання даних і Ethernet - мережний кабель, який забезпечує доступ до домашньої мережі і за допомогою технології DLNA дозволяє відтворювати файли з мультимедіа серверів. Поза всяким сумнівом, наявний у влаштуванні порт HDMI є найкращим винаходом для підключення плеєра телевізора з підтримкою сигналу високої якості 720p, 1080i, 1080p, який, до того ж здатний забезпечити управління і деяким функціоналом девайса. Для звукового супроводу в BDP7500S2 / 51 виділено 8 каналів з ​​можливістю підключення акустики 7.1.

 PHILIPS BDP7500S2 / 51

BD-плеєр від PHILIPS підтримує такі декодери як Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD, що дозволяє йому «перетравлювати» значну кількість форматів мультимедіа контента - MP3, WMA, MKV, AVCHD, H.264, VC -1, MPEG2, MPEG4, DivX, DivX HD, XviD, VideoCD, SVCD і JPEG. Весь цей казковий функціонал розробник ще й упакував в корпус в стилі Hi-Tech, що зробило пристрій вельми компактним (435x56x245 мм) і легким (2.85 кг). Подбав виробник і про енергоефективність BD-плеєра: споживана потужність в робочому режимі не перевищує позначки 22 Вт і 0.25 Вт в режимі очікування.

 

У підсумку, даний BD-плеєр PHILIPS BDP7500S2/51 вийшов досить успішним і з перших секунд підкуповує своєю функціональністю, простотою в експлуатації і вельми стильним дизайном. Тому як цей пристрій дозволяє вам організувати повноцінний домашній кінотеатр для перегляду фільмів у високій якості, що просто необхідно прихильникам легального контента.

20.03.2013 1
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!