За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Панель для корпуса Aerocool Touch 2000 (EN 55345): Клімат-контроль для ПК

img

Вже не перший рік володарі потужного системного обладнання ламають голову яким «макаром» налаштувати вентилятори ПК так, щоб все літо працювати без проблем. Але, схоже, що вихід з цієї ситуації все ж знайдений фахівцями компанії Aerocool.

 

Спеціально для таких «жарких» умов Aerocool випустила нову панель управління вентиляторами або як її називають «специ» реобас Touch 2000 (EN 55345). Пристрій контролює і «настроює» температурні показники і ряд інших комп'ютерних параметрів.

 

Новинка обладнана вбудованим кольоровим LCD-дисплеєм c сенсорним управлінням і розмірами 115х57 мм, за допомогою якого здійснюється моніторинг температури усередині корпусу і визначається швидкість обертання кожного вентилятора.  На екран Aerocool Touch 2000 виводиться максимум необхідної інформації: швидкість обертання 4-х вентиляторів і свідчення по кожному термосенсори. Дисплей у панелі підсвічується, але з можливістю відключення підсвічування.

 Aerocool Touch 2000 (EN 55345)

Цікаво, що настройка роботи реобас досить проста: обороти можна контролювати автоматично або вручну, а температура відображається, як за Фаренгейтом, так і в градусах Цельсія. Панель легко встановлюється в два 5,25 "відсіку на передній панелі комп'ютера, а для більш комфортної роботи на Touch 2000 також розташовані спеціальні аудіоразьеми для мікрофона і навушників, роз'єми eSATA і USB.

 

Так що, більше не варто боятися настання літньої спеки, так як Aerocool Touch 2000 дозволить вам постійно «тримати руку на пульсі» вашого ПК. До того ж модель приваблива ще й з естетичної точки зору, що не так вже й маловажно при щоденній роботі за комп'ютером.

04.04.2013 92
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!