За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Omax X8N - столик-трансформер для ноутбука: підвищує комфорт, зберігає здоров'я

img

Як часто ви працюєте з ноутбуком на кріслі або дивані, прийнявши при цьому незручну і шкідливу для постави позу, а потім страждаєте від підвищеної стомлюваності, а то і проблем з хребтом? Адже всіх цих проблем можна було б легко уникнути, працюючи за столиком-трансформером Omax X8N.

Важливим достоїнством цього пристосування є його універсальність. Цей столик буде однаково гарний незалежно від того, працюєте ви сидячи на кріслі або ж на підлозі. А в складеному стані він чудово замінить собою ще й звичайну підставку, які сьогодні часто використовують при роботі за столом.

Столик для ноутбука Omax X8N

До того ж, використовуючи Omax X8N, ви можете не боятися за перегрів вашого ноутбука, так як він оснащений відразу двома вентиляторами, які легко впораються з будь-яким нагріванням.

Столик зроблений з алюмінієвого сплаву. Завдяки цьому вийшла дуже надійна і одночасно з цим легка конструкція - її загальна вага становить 1,8 кг. Так що ви можете використовувати його з будь-якими ноутбуками, діагональ екрану яких не перевищує 16 дюймів. А в складеному стані, він легко поміститься в дорожню сумку, так що сміливо беріть його з собою на відпочинок або у відрядження.

Висновок

Столик для ноутбука Omax X8N - Це дивно зручне пристосування, яке можна використовувати не тільки за призначенням, але і як столик для сніданку або компактний письмовий стіл. Його компактна і легка конструкція, дозволить вам  використовувати його не тільки в стінах будинку, а й на природі або в дорозі.

07.10.2013 94
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!