За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Wi-Fi TP-Link TL-WDR3500: Вибираємо Dual Band маршрутизатор

img

Сьогодні мало кого здивуєш наявністю бездротового Wi-Fi-модуля в телевізорі. Кількість електроніки, що виходить в мережу «по повітрю», постійно зростає - планшет, букридер, ноутбук, смартфон, медіапрогравач і пр. У підсумку, для приміщень, де кілька десятків девайсів ведуть боротьбу за доступ до Всесвітньої павутини, постає питання про купівлю продуктивного роутера, такого як TP-Link TL-WDR3500.

Працюючи одночасно в двох діапазонах 2,4 і 5 ГГц (підтримувані Wi-Fi-стандарти-IEEE 802.11a/b/g/n), двухантенний маршрутизатор здатний забезпечити пропускну здатність до 300 Мбіт / с на кожній частоті. Він виділяється з когорти конкурентів, вельми низькою, як для своїх можливостей, ціною.

За задумом виробника, TL-WDR3500 здатний припинити вашу «боротьбу» за швидкість, надаючи доступ до частоті 5 ГГц телевізорів, приставок, різних мережевих плеєрів і пр., залишаючи вільним діапазон 2,4 ГГц для ноутбуків, смартфонів, планшетів і комп'ютерів. Причому, для першої групи, більш чутливою до затримок даних (потокове відео у високій якості, онлайн-ігри і т.д.), якість забезпечує не тільки висока швидкість, але і більш низька завантаженість радіоефіру на даній частоті.

TP-Link TL-WDR3500

Сам маршрутизатор виконаний у досить компактному корпусі із приємним дизайном і габаритами 225х140х32, 5 мм. Однак нестандартна форма навряд чи дозволить встановити пристрій вертикально або на стіну. На передній панелі розміщений блок індикації, він досить інформативний, а завдяки контрастної підсвічуванні добре проглядається з будь-якої точки кімнати. Крім чотирьох LAN-портів і одного WAN-порту, на задній панелі виробник розмістив роз'єм USB, який значно розширює функціонал пристрою. Один з варіантів його застосування - підключення флешки або жорсткого диска, а також принтера для організації бездротового друку.

USB-порт з не меншим успіхом може використовуватися для організації локальної мережі з подальшим обміном даними між декількома комп'ютерами навіть за межами будинку за допомогою FTP-сервера. Що дуже зручно, адже всі необхідні файли будуть доступні для вас у будь-який момент, крім того вбудований медіа-сервер зробить можливим спільний доступ до мультимедійного контенту за допомогою приставок X-BOX 360 / PS3 або Windows Media Player.

На CD-диску, що додається до маршрутизатора, знаходиться «Майстер швидкого налаштування», який крок-за-кроком підкаже початківцю всі нюанси підключення, для спрощення цього процесу девайс оснащений кнопкою WPS / RESET.

Веб-інтерфейс TL-WDR3500 виконаний також непогано, із з'єднанням з Інтернетом також повний порядок. Підтримуються динамічний і статичний IP / PPPoE / PPTP, реалізовані варіанти підключення Dual Access, при якому не втратиться доступ до локальної мережі провайдера за встановленим з'єднанню VPN. У роутере підтримуються ті ж динамічні сервіси DNS, що і в інших моделях виробника: No-ip.com, Dyndns.org і Comexe.cn.

TP-Link TL-WDR3500

Зрозуміло, TL-WDR3500 володіє всіма необхідними налаштуваннями шифрування, захистом від DoS-атак, міжмережевим екраном SPI, вміє створювати гостьові мережі (по одній на кожен діапазон) і контролювати доступ до Мережі (локальне управління, батьківський контроль, доступ за розкладом). Ви також зможете додатково встановити фільтр IP / MAC-адрес і доменних імен.

Область застосування TL-WDR3500 залежить лише від особистих переваг, більш детальну інформацію можна почерпнути з керівництва користувача з комплекту поставки, в який входить також дві знімні дводіапазонні антени, компактний блок живлення і CD-диск з ПЗ.

Висновок

TP-Link TL-WDR3500 - це універсальний представник нового покоління домашніх роутерів. Він здатний забезпечити високу швидкість на двох частотах відразу для декількох користувачів і їх девайсів.

Пристрій зручно у використанні, має приємне доповнення у вигляді USB-порту, трансляції медіаконтенту та віддаленого доступу до файлів. Крім того, ціна Wi-Fi-маршрутизатора на порядок нижче, ніж у його конкурентів.

04.11.2013 68
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!