За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд SAMSUNG UE-55F6650 (UE55F6650ABXUA) - коли більша діагональ доповнюється широкими можливостями

img

У світі мобільних телефонів давно вже перемогли смартфони. Справа тепер за світом телевізорів, де концепція «розумних» пристроїв поступово витісняє прості приймачі ефірного або кабельного сигналів. Все більше користувачів воліє придбати саме таку модель, яка за суті своїй є скоріше телевізійним комп'ютером, а значить, здатна доставити масу задоволень, багато з яких навіть не відносяться до телебаченню.

Телевізор SAMSUNG UE-55F6650 (UE55F6650ABXUA) - Це відмінний приклад поєднання широких можливостей і дуже великий діагоналі в 55 дюймів (139.7 см) з роздільною здатністю Full HD. Екран має LED-підсвітку, бічну із затемненням. Завдяки технології Clear Motion Rate частота зміни кадрів може досягати 600 Гц.

За обробку зображення відповідає 2-ядерний процесор 3D HyperReal Engine, а підвищенню якості картинки сприяють фірмові технології Mega Contrast, Clean View і Wide Color Enhancer Plus. Різні режими роботи призначені для досягнення оптимальних налаштувань в залежності від виду зображення, що проглядається.

Звичайно ж, не обійшлося і без підтримки 3D-зображення, для перегляду якого телевізор комплектується двома стереоокулярами активного типу (модель SSG-5100GB). Є можливість конвертації звичайного зображення в «Тривимірне».

Телевізор належить до т. зв. 6-й серії, до якої входять пристрої, що не відносяться до топовим, але з можливостями набагато вище середніх. Даная ж модель має максимальну для цієї серії діагональ.

Важливою особливістю будь-якого телевізора 6-ї серії є його дизайн (концепція One Design) з дуже тонкими рамками, які практично губляться на тлі великої діагоналі і характерною підставкою з чотирма ніжками. При цьому, не ставлячись до топових моделей, рішення ці продаються за нижчою вартості (хоча і дуже дешевими їх назвати також важко).

Виробник зробив все можливе для того, щоб телевізор відповідав своєму позиціонуванню як центру мультимедійних розваг для всієї родини. Перш за все, слід відзначити наявність одразу чотирьох роз'ємів HDMI, що дозволяє підключати самі різні джерела цифрового сигналу. А завдяки технології Samsung Anynet + пристрою ці можуть управлятися за допомогою одного єдиного пульта ДУ. До речі, що йде в комплекті з телевізором пульт TM1360 оснащується не тільки кнопками, але ще й тачпадом, що значно розширює його можливості.

Телевизор SAMSUNG UE-55F6650

Природно, що підтримується також і відтворення контенту (відео, аудіо та фотографій) із зовнішніх накопичувачів, будь то «флешка», жорсткий диск або цифрова камера. Підтримуються всі найбільш поширені на сьогоднішній день формати файлів, у тому числі і MKV, JPEG, MP3 і DivX. При цьому телевізор оснащений відразу трьома USB-роз'ємами.

Крім відтворення різного контенту, користувач може спілкуватися за допомогою Skype, здійснювати серфінг по інтернету, спілкуватися в соціальних мережах, отримувати доступ до вмісту сервісу Smart Hub, де можна знайти різні додатки і інший інтерактивний контент. Для підключення до мережі може використовуватися або кабельне підключення допомогою звичайного роз'єму LAN, або вбудований модуль Wi-Fi. Потужності процесора 3D HyperReal Engine достатньо для одночасного перегляду телевізійних передач і запуску будь-якої програми.

Для прийому телепередач передбачені відразу два тюнера - аналоговий і цифровий з діапазонами DVB-T2, DVB-С і DVB-S2.

Вбудована аудіосистема складається з двох динаміків, потужністю по 10 Вт кожен. Є підтримка Dolby Digital Plus і DTS Studio Sound.

Незважаючи на значні розміри (1234х790х307 мм з підставкою), телевізор відрізняється відносно невеликою вагою в 18 кг. Рівень споживаної ним електроенергії також невисокий, він не перевищує 160 Вт при максимальній навантаженні і складає всього лише 0,1 Вт в режимі очікування.

Телевізор SAMSUNG UE-55F6650 - Це рішення для тих, хто хоче придбати доступну, але при цьому функціональну модель, що відрізняється великою діагоналлю. При цьому пристрій можна сміливо охарактеризувати як відмінне збалансованої вартістю.

05.09.2013 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!