За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд SAMSUNG UE60H6200 (UE60H6200AKXUA): відчуй смак телебачення майбутнього!

img

Інженери Samsung, створюючи модель телевізора UE60H6200, наділили його всіма сучасними технологіями. Звук, обробка зображення, внутрішня оболонка Smart TV - все, щоб ви відчули «смак» телебачення майбутнього.

Над зовнішнім виглядом UE60H6200 дизайнери компанії недовго думали. "Пустили" навколо екрану глянсову тонку рамку (Wavy Deco), знизу додали хромований декор і встановили все це на підставку дуже схожу на курячу лапку. У результаті вийшло пристрій, що не відволікає зовнішнім виглядом, з вельми значними габаритами (1365x874, 4x306, 9 мм) на зразок хатинки на курьей ніжці.

Заощадивши на дизайні, розробники зробили акцент на здібностях телевізора. Оновлена ​​оболонка Smart TV View перетворила його в мультимедійний "комбайн" з бездротовим доступом в Інтернет (Wi-Fi, Ethernet). Наприклад, можна здійснювати відеодзвінки в Skype не відходячи від телевізора, переглядати різні веб-сайти, або спілкуватися в соцмережах.

Сервіс "Фільми / ТВ шоу" дозволить організувати домашній кінотеатр у вас вдома, а за допомогою "Smart Hub" можна доукомплектувати телевізор додатками або іграми з онлайн магазину "Samsung Apps".   

     

SAMSUNG UE60H6200

Управляти програмною оболонкою можна трьома способами: з пульта ДУ, з підключеного мобільного гаджета чи жестами. Останній спосіб найшвидший і зручний, тільки для його реалізації потрібно установка камери, яку набувають окремо. Управління з гаджета так само зручне, і дозволить виводити весь контент мобільного пристрою на екран телевізора.

Варто звернути увагу, що традиційне ефірне ТБ тут відсунуто на другий план - присутні тільки тюнери для підключення кабельного та цифрового телебачення (DVB-C, DVB-T2). Основний упор для відтворення контенту зроблений на підключаються зовнішніх носіях. Так «телек» оснастили компонентним і композитним входом, цифровим аудіовиходом і входом аудіосигналу з інших пристроїв, чотирма HDMI і трьома USB-портами. 

Телевізор оснащений 60 "РК-панеллю зі світлодіодним підсвічуванням (Full LED). Передача кольору матриці вражає, її широкий колірний діапазон оживляє картинку на екрані завдяки технології "Wide Color Enhancer Plus". Висока деталізація виведеного зображення досягається здатністю Full HD, що дозволить розглянути кожну деталь до дрібниць. Ні розмиття і при відтворенні динамічних сцен, "Clear Motion Rate" згладжує всі дефекти швидко рухаються. Для футбольних фанатів є окрема опція "Football Mode", при активації якої посилюється ефект присутності спеціальним звуковим супроводом і кольоровою гамою. Так само з її допомогою можна включити автоматичну запис цікавих моментів.

SAMSUNG UE60H6200

По зубах цьому гіганту і підтримка 3D-відео та конвертація 2D-зображення в об'ємні картинки.

Об'ємному зображенню - об'ємне звучання. Звук тут не тільки гучний, але і насичений. Чистота цифрового саунду з ефектом оточення дозволять вам бути в центрі подій. Основу звукової системи складають два Full Range-динаміка з потужністю 10 Вт, а об'ємним і чистим звук роблять цифрові технології DTS (Studio Sound, Premium Audio 5,1, DNSe +).

Комплектується телевізор двома парами активних 3D-окулярів, кабелем ІЧ-подовжувача. 

Висновок

Телевізор SAMSUNG UE60H6200 - це топова модель, яка як і належить флагману вражає своїми можливостями.

Вихід в інтернет істотно розширює функціональність телевізора, залишаючи на задньому плані ефірне ТБ. Величезна 60 "панель дозволяє з легкістю організувати у себе вдома домашній кінотеатр, кіберарену або цілий стадіон.

02.08.2014 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!