За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Samsung UE32H4500: Найдоступніший з загону Smart TV

img

   Величезні монументальні домашні кінотеатри, що реагують на голос і жести потрібні далеко не всім. Більшість бажає придбати звичайний телевізор, без переплати за тривимірність, але з розумною оболонкою Smart TV. Саме для них Samsung і розробила серію H4500. Зустрічайте, новинка - телевізор UE32H4500.

   Зображення на 32 '' площині виглядає прекрасно: LED-підсвітка і дозвіл 1366x768 пикс, чітка «картинка». Є і технологія CMR, яка посилює плавність динамічних сцен. До достоїнств моделі можна віднести непогані кути огляду - при відхиленні на 140-150 ° ви все ще зможете споглядати що відбувається в кадрі.

    «Серцем» UE32H4500 став 4-ядерний відеопроцесор з частотою розгортки 50 Гц, який укупі з режимом Football Mode дає шанс поучаствовать в спортивних змаганнях. При активації режиму автоматично підвищується гучність, контрастність і різкість, роблячи «картинку» близькою до реальної. До того ж, в цей час телевізор автоматично почне запис трансляції, зберігаючи всі найважливіші моменти гри і пр.

Samsung UE32H4500
   Акустика працює в тандемі з графікою. При збільшенні гучності (наприклад, рев трибун або скандування «Г-о-о-о-л!») Вона автоматично активує запис. Ну, а два динаміка (20 Вт) передадуть незабутню атмосферу стадіону гучним ревом. І що саме, головне, без хрипів.

   Набір комунікаційних роз'ємів нестандартний, що робить честь виробнику: 3xHDMI, 2хUSB, компонентний і композитний, Ethernet, цифровий оптичний, SCART, слот CI, вихід на навушники.

   Особливістю UE32H4500 стала підтримка «розумних» функцій Smart TV, серед яких сервіс Smart Hub, веб-браузер, Skype, магазин додатків, фільми, ток-шоу, запис програм на USB-носій.

  Samsung UE32H4500
   У зовнішності телевізора розробник використав стандартні форми, практичне покриття і дугообразную підставку, яка, втім, може заважати встановленню при невеликій відстані від стіни. Супертонкою модель не назвеш, однак габарити 750,9х456,6х59,3 мм / 5,6 кг відмінно вписуються в будь-який простір.

   Bисновок

   Якщо вам не обов'язкова підтримка 3D, голосове керування та інші навороти, зверніть увагу на UE32H4500 від Samsung.

   Модель досить якісно демонструє «картинку», має цікавий спортивний режим і вельми проста в управлінні.

30.10.2014 3
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!