За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Ricoh photo GR (175744): просунутий компакт зі светосильной оптикою і великим сенсором

img

Який справжній фотограф не любить творчість? Проте не всяка камера здатна задовольнити амбіції художника, як у випадку з моделлю Ricoh photo GR, створену шляхом «схрещування» компакта і среднеформатной дзеркалки.

Простота і надійність, саме за таким принципом був зібраний корпус нового компакта. Простота обумовлена ​​мінімальною кількістю кнопок управління, а надійність - магнієвим сплавом "тушки". Корпус пофарбований в чорний колір і має шорстке покриття. Габарити фотокамери складають 117x61x35 мм / 290 м.

Управління фотоапаратом Ricoh зводиться до вибору режимів на колесі, розташованого на верхній грані, і цілим рядом програмованих кнопок на задній панелі. Зручно реалізовано і внутрішнє меню, все, що потрібно знаходиться на видному місці. Пересування по пунктах здійснюється за допомогою "колеса" на передній панелі і джойстика "ADJ.ISO".

Ricoh photo GR

Диск режимів виконаний як в пристроях для "профі": не напружує зайвими установками і обладнаний "замком". Є і притаманна дорогим компактам "творча зона", і так необхідні справжньому фотографу власні установки (MY1, MY2, MY3). Апарат розрахований на "дорослу" аудиторію, так що авторежимів немає. З "прикрас" маємо лише функцію швидкого застосування фільтрів ("Високий ключ", "Ретро", "Мініатюра"), яка активується кнопкою на правій грані.

А тепер про особливості камери. Вона володіє двухосевое рівнем, не більшим правда, але встановити "горизонт" з ним вийде куди краще, ніж на-віч. Також варто відзначити і нейтральний фільтр (ND). Так як оптика у камери світлосильна, а швидкість затвора встановлюється, на 1/4000 сек. (Макс. 5 хв.), Цей фільтр буде не замінимо при зйомках в сонячний день, що дозволить виграти пару ступенів і зберегти розмитий "задник". Є тут і інтервальна зйомка, з її допомогою можна зробити від 1 до 99 кадрів із заданим інтервалом від 1 хв. до 1 години. А в режимі "Мультиекспозиція" можна зробити п'ять кадрів підряд з повним дозволом, до того ж крок і послідовність встановлюються користувачем. Окремо варто згадати про можливість корекції експозиції (+ / -4 з кроком 1/3). Установка експовилки не відрізняється кількістю кадрів (3 кадри), але зате крок корекції (1/3, 1/2) можна встановити для кожного знімка окремо. Робота електронного експонометра схожа на Nikon D-Lighting, і визначає точні виміри з контор-світлом і при поганій освітленості.

Ricoh photo GR

Запис відео фіксується зі швидкістю від 24р до 60р в дозволі 1080р зі стереозвуком. Але не спокушайтеся, так як повноцінно замінити відеокамеру не вийде, відсутність режиму швидкісної зйомки явно пішло не на користь. Ще один нюанс - максимальна довжина ролика складе 25 хвилин, хоча, хто буде знімати на фотоапарат відео довший, ніж 5 хв. Переглянути контент можна на 3 "РК-екрані, або на зовнішньому моніторі (USB, HDMI). Матриця має шикарний дозволом (1 млн. 230 тис. точок), з достатнім запасом яскравості і великими кутами огляду.

А ось 16 Мп-матрицею середнього формату (APS-C) 23,7 x15, 7 мм і оптикою (f / 2,8) з фіксованою ФВ 18,3 мм (27 мм 35 мм еквівалент) Етоо компакт може по-справжньому пишатися.  У сукупності, великий сенсор і яскравий об'єктив дають прекрасний боке на фотографії. Об'єкт зйомки буде відокремлений від заднього плану. Загалом на "Фікс" виходять самі різкі фотографії.

Ricoh photo GR

Висновок

Ricoh photo GR орієнтована на просунутих любителів і професіоналів, а її можливості не розчарують найкреативніших фотографів.

Ключовими перевагами камери буде мініатюрний розмір, велика матриця і світлосильний "фікс". Однак відсутність швидкісної відеозйомки комусь може здатися істотним. Так що вибір за вами.

01.07.2014 0
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!