За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд QUADRO K4000 3072MB HP (VCQK4000-PB): вибираємо універсальну супервідеокарту

img

Відкрите з графічним процесором nVidia Quadro K4000 на архітектурі Kepler, це дуже дорогі моделі, можливості яких здатні задовольнити навіть дуже вимогливих професіоналів. Референсна модель QUADRO K4000 3072MB HP саме з таких.

Обсяг відеопам'яті GDDR5 тут 3072 МБ, а працює це на частоті 5583 МГц. Вражає, адже карта покликана обробляти великі масиви даних, особливо візуалізації. Розрядність шини пам'яті складає 192 біта.

Незважаючи на високу продуктивність, ця графіка оснащена невеликою системою охолодження на один слот. Втім, малі розміри не позначаються на ефективності, користувачеві не доведеться стикатися з проблемами перегріву. Нехай навіть рівень шуму і буде досить високим. Втім, немає сенсу вимагати безшумності від відеокарт такого рівня.

QUADRO K4000 3072MB HP (VCQK4000-PB)

Але слід враховувати, що довжина відеокарти становить цілих 337 мм. Тобто влізе вона далеко не в кожен корпус. Для її підключення необхідно наявність слота PCI-E v2.0.

Невеликі розміри задній панелі дозволили розмістити тільки три роз'єми. Це DVI і 2хDisplay Port. До них можна підключати найсучасніші монітори з максимальною роздільною здатністю 3840х2160 пікселів (Ultra HD). Є також підтримка стереоскопічного зображення. Важливо, що монітори можна об'єднувати в єдине робочий простір. Тобто, якщо у вас кілька таких відеокарт, то можна отримати складовою екран з фантастичним дозволом.

Важливим достоїнством відеокарти є підтримка фірмових технологій nVidia, покликаних значно підвищити швидкість і якість обробки тривимірної графіки. Є й підтримка DirectX 11.2 з OpenGL 4.x, що обов'язково оцінять геймери. Заявлена ​​сумісність з Windows 8.

QUADRO K4000 3072MB HP (VCQK4000-PB)

Відеокарта комплектується не тільки документацією і диском з ПЗ, але також кількома адаптерами. На неї надається гарантія на 12 місяців. 

Висновок:

Відеокарта QUADRO K4000 3072MB HP - це рішення для невеликого кола користувачів, які потребують дуже потужною графічної підсистеми.

 

Вона адресована професіоналам, які займаються обробкою 3D-графіки, а також геймерам, бажаючим шпальти тільки в самі сучасні іграшки і тільки на самих максимальних налаштуваннях. Значна вартість даної моделі повністю виправдовується її можливостями.

25.05.2014 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!