Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Компанія PocketBook давно відома своїми електронними книгами, але мало хто знає, що виробник займається випуском планшетів за досить демократичною вартості. Наприклад, SURFpad 3, який доступний в 7-ми і 10-дюймовому варіанті.
«Десятка» - вельми приємний гаджет. Версія з 3G зручна для щоденного користування-просто вставте SIM-карту і користуйтеся всіма благами мобільного Інтернету. 3G-модуль служить тут для передачі даних і SMS-повідомлень, але подзвонити по SURFpad 3 все ж не вийде. На борту швидкісний Wi-Fi-модуль і GPS-навігація з швидким «холодним» стартом і упевненим прийомом супутникового сигналу, навіть у межах міста.
У будь-якому з варіантів (індиго і темно-сірий), планшет виглядає акуратно і симпатично. Це стосується як керуючих елементів, так і задньої кришки з софт-тач-напиленням. Матеріал непрактичний, досить швидко збирає відмітини пальців, але в той же час не слизький і приємний на дотик. На задній кришці розміщений об'єктив камери і великий логотип. Клавіші управління та комунікації розмістилися на бічних торцях, серед них microUSB-порт, слот для карти пам'яті і SIM-карти, аудіороз'єм, microHDMI-порт. Що стосується габаритів, то SURFpad 3 немаленький - 258x167, 6x12 мм/642 г, і в кишеню джинсів не поміститься, але з іншого боку дивитися відео все ж зручніше на 10-ти дюймах, ніж на семи.
Працює планшет спритно - добре відтворює HD-відео, швидко вантажить програми, справляється з простенькими іграми, а ось більш ресурсомісткі програми, та ж 3D-гра і Full HD-відео, процесору не по зубах. Продуктивність MediaTek MT8389 (4х1, 5 ГГц) в поєднанні з графікою PowerVR SGX544 знаходиться на середньому рівні, малуватий за сучасними мірками і обсяг ОЗУ - 1 ГБ. При запуску декількох додатків вже відчувається брак пам'яті, адже 16 ГБ вбудованої використовується суто для користувальницьких потреб. Але є у платформи і явна перевага - планшет підтримує microSD-карти об'ємом до 2 ТБ (!), Відформатованих у файловій системі FAT32. Гуляти так гуляти!
При наявності такої карти (комплект поставки, природно, таку не пропонує) можна забити SURFpad 3 іграми і додатками під зав'язку, адже Android 4.2.2 не передбачає сторонніх лаунчер і якихось нововведень. Попередньо встановлених утиліт в планшеті не багато, лише необхідний мінімум - Megogo.net, SPB TV, Book Store, «Щоденник», Ussd, «Вести», Learn English, Ivi.ru, Gismeteo, «Яндекс.Store», «Оновлення програм» і Musik.ivi.ru. До речі, будучи дітищем PocketBook, планшет зберіг багато «читацькі» якості - парочку зручних програм-читалок і повний набір книжкових форматів на додачу (PDF, FB2, EPUB, TXT, DOC, HTML, DOCX, RTF, DJVU, CHM).
Книжки на 10,1'' екрані з роздільною здатністю 1280х800 читати зручно, особливо з близької відстані. При видаленні ж більш ніж на 20 см, TFT-матриця починає «вередувати»: яскравість падає, кольору спотворюються. На прогулянку в сонячний день девайс краще не брати - читати буде проблематично.
Фотомодулів тут: основний на 5 Мп без спалаху, але зате з фокусуванням і можливістю зйомки Full HD; і фронтальний VGA для СЕЛФІ із записом HD-відео.
При активному використанні комунікаційні можливості «таблетки», розраховуйте на 7 годин безперервного веб-серфінгу або 8:00 перегляду відео. Ємна батарея 8000 мАг - справжній трудівник, якщо звертатися до девайсу періодично (читати новини, переглядати пошту, 1-2 години в день гри), вона витримає 3-4 дні без підзарядки.
Висновок
Як бачите, планшет PocketBook SURFpad 3 догодить кожному.
Студент знайде в ньому багато місця для курсових робіт, підліток зможе пограти в казуалов, любитель подорожей - масу бездротових модулів, а домогосподарка - непоганий екран для перегляду рецептів.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на рахунок
Угода
Помилка