Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
У китайського виробника компанії PiPo, яка стрімко увірвалася на ринок електронних мобільних пристроїв, плани просто таки «наполеонівські», тому її модельний ряд включає в себе рішення для широкого кола користувачів, як у випадку з моделлю планшета S1, що претендує на звання кращий шкільний планшет.
Комплектація:
Дизайн
У зовнішності PiPo S1 немає ні єдиного натяку на дешевизну гаджетів - пристрій зібрано вельми якісно, при сильному скручуванні корпус лише трохи поклацує, але не скрипить і не люфтить, видно, що розробник «спец» в цьому питанні. Пластик, застосований в оформленні, якісний і, що особливо приємно, з матовим напиленням, так що проблема відбитків пальців і дрібних подряпин тут відсутня. Планшет вдало спроектований і не здається ні товстим, ні важким (193х119х11 мм / т 320 г).
Керуючі елементи
З боків планшета знаходяться всі необхідні комунікаційні інтерфейси, до розміщення яких виробник підійшов грунтовно. Так, на задній частині крім кнопки Reset для екстрених випадків перезавантаження і динаміка, є ще і проріз для карт пам'яті microSD. До речі гучність планшета залишає бажати кращого, оскільки динамік не настільки гучний і його погано чутно навіть в не шумно приміщеннях, але сама якість звуку нарікань не викликає.
На торці розмістилося гніздо для зарядки і microUSB-роз'єм, який служить не тільки для підключення девайса до ПК, але і для його зв'язки з різною периферією допомогою OTG-кабелю. До пристрою можна підключити будь-які зовнішні гаджети, втім, як і 3G-модем, але підходящу модель, можливо, визначити лише «методом тику» - на сайті виробника немає переліку сумісних модемів. Тут же розташувався і miniHDMI-порт для підключення до зовнішніх екранів, до речі, при роботі з Full HD-монітором відео відображається без проблем з повнорозмірною картинкою і звуком.
На верхній панелі є кнопки включення / виключення пристрою і регулювання гучності, на лівому торці - аудіороз'єм 3,5 мм для навушників. Об'єктив єдиною VGA-камери розмістився спереду над екраном, але як ви вже здогадалися, можливості камери обмежуються відеодзвінками та спілкуванням по Skype, так як для зйомки більш-менш середніх фото її об'єктив не годиться.
З бездротових інтерфейсів в PiPo S1 є лише модуль Wi-Fi b / g / n.
Екран
Ємнісний 7 " TFT-дисплей моделі з роздільною здатністю 800x480 пікселів розпізнає до 5 торкань одночасно, серед датчиків є лише G-сенсор. Дисплей досить чутливий, деякі заминки при роботі мають місце бути, але вони не критичні. Кути огляду TN-матриця не високі, та й на сонці екран майже повністю «гасне», але в цілому його можливостей для роботи при нормальному освітленні достатньо.
Операційна система
PiPo S1 поставляється з передвстановленою «голої» версією ОС Android 4.1 Jelly Bean зі стандартним набором віджетів, необхідними додатками і доступом до онлайн-магазину Play Market. «Операційка» працює на подив швидко, за кілька тижнів використання не було ні зависань, ні спонтанної перезавантаження.
Продуктивність
Одне з найголовніших переваг планшета - чіпсет Rockchip 3066 з 2-ядерним процесором Cortex-A9 і 4-ядерним графічним відеоприскорювачем Mali-400MP4. Так що планшет легко справляється з безліччю користувача запитів і сучасними іграми, такими як NOVA 3 та IRON MAN.
Оперативної пам'яті в девайсе налічується 1 ГБ, що стало вже нормою для кожного середньостатистичного планшета. Обсяг флеш-пам'яті становить 8 ГБ, також в наявності є слот для microSD-карт об'ємом до 32 ГБ.
Автономна робота
Літій-іонний акумулятор ємністю 3200 мАг заряджається як від електромережі, так і по USB, а його ресурсів достатньо для 3-х годин відтворення відео, 2-х годин гри і 4-х годин інтернет-серфінгу.
Відео та читання
Вбудований плеєр планшети не перебірливий і розуміє практично всі відомі формати: AVI, MP4, WMV, RMVB, MKV, RM, FLV, 3GP, MOV, MP3, APE, WMA, WAV, AAC, FLAC, OGG, JPEG, GIF, BMP, PNG, TXT, PDF, E-pub.
Висновок
Як бачите, PiPo S1 з 4-ядерної графікою, якісною збіркою, можливістю підключення 3G-модемів та новітньої ОС Android 4.1 коштує кожної витраченої гривні.
І хоча йому далеко до іменитих конкурентів з IPS екранами, але в якості повноцінної «Таблетки» його можливостей вам вистачить з головою, до того ж на зекономлені гроші ви зможете прикупити ще який-небудь потрібний девайс, що не може не радувати.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка