За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Pioneer BCS-424: Кращий домашній кінотеатр із караоке, Blu-ray і 3D

img

Сьогодні людина настільки зайнятий, що на відпочинок у нього навряд чи знайдеться 24 дні в році, що вже говорити про традиційні походи в кіно з дітьми або друзями як це було в радянські часи. Тому ринок домашніх кінотеатрів постійно зростає, адже заплативши якусь кількість грошей одного разу, ви як би купуєте довічний абонемент на всі сеанси, як у випадку з моделлю іменитого японського виробника Pioneer BCS-424 з потужним багатоканальним звуком, Blu-ray-плеєром і можливістю відтворення 3D-контенту.

Дизайн

Система Pioneer BCS-42 4 виглядає досить стильно: підлогові сателіти оснащені круглими підставками. Домашній кінотеатр доступний на ринку лише в чорному кольорі, так що впишеться практично в будь-який інтер'єр.

Оригінальності моделі додає і велика коліщатко регулювання з яскраво-синім підсвічуванням, яке в темряві цілком може служити «каганцем». Pioneer BCS-424 є п'ятиканальної системою 5.1, що передбачає наявність 4 підлогових сателітів, тонкої центральної колонки, великого сабвуфера і мультимедійного програвача. Сумарна вихідна потужність звуку розганяється до позначки 1100 Вт, що на порядок вище, ніж у конкурентів. Управління всіх компонентів здійснюється за допомогою пульта ДУ, установка яких не займає багато часу, тому що виробник промаркований кабелю, так що помилки при налаштуванні виключені.

домашний кинотеатр Pioneer BCS-424

Технічні характеристики

 

Pioneer BCS-424 досить «всеїдний» гаджет: джерелом відтворення контенту в системі можуть служити як DVD і CD-диски у форматах 2D/3D, а й Blu-ray-носії або флешки. Перелік підтримуваних форматів досить обширний і включає в себе DivX Plus HD, MKV, JPEG, WMV, FLV, MPEG-4, FLAC, MP3, WMA, AAC. Крім того, на тлі своїх побратимів дана система вигідно відрізняється наявністю популярного режиму караоке, вбудованим FM-приймачем з 20 радіостанціями в пам'яті і можливістю перегляду потокового відео з YouTube і цифрових фото з Google Picasa. Так що ви можете забути про візити на Петрівку для покупки дисків з новинками кінопрокату, так як до ваших послуг всі засіки  Інтернету.

 

Для посилення 3D-ефекту при перегляді фільмів, в цьому кінотеатрі застосовується технологія Virtual 3D Sound, яка створює додаткове об'ємне звучання позаду екрану. Приємним бонусом для користувачів стане наявність спеціального режиму Net Contents Mode для поліпшення якості відео, що буде особливо корисно при відтворенні контенту з низьким бітрейтом, призначених для перегляду на невеликих екранах.

 

Комунікації

 

Виробник також подбав про повний набір комунікаційних роз'ємів і портів, так що Pioneer BCS-424 готовий до прийому сигналу по Bluetooth (адаптер встановлюється додатково) і підтримує протокол DLNA, що дозволяє дивитися фото, фільми і музику з цифрового медіа-сервера.  На борту також мається мікрофонний вхід для караоке, 2хHDMI входу і 1хHDMI вихід, Ethernet-порт, 2 оптичних входу, міні-роз'єм для портативних аудіоплеєрів, роз'єм для підключення FM-антени і 2хUSB 2.0, один з яких з можливістю ріппінгу CD.

 домашний кинотеатр Pioneer BCS-424

Висновок

 

У цілому, домашній кінотеатр Pioneer BCS-424 здатний замінити цілий ряд пристроїв, при чому повноцінно, забезпечивши при цьому відмінний п'ятиканальний об'ємний звук, вихід в Мережу, доступ до популярних сервісів YouTube і Google Picasa і можливість управління по Bluetooth-протоколу сумісними девайсами.

 

22.07.2013 3
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!