За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд PHILIPS 32PFL3107H / 12: краще поєднання звуку та зображення серед 32-дюймових телевізорів

img

Розробники голландської компанії Philips завжди йдуть в ногу з часом і тому одними з перших впроваджують нові технології у виробничий процес, що в черговий раз доводить новий LED-телевізор PHILIPS 32PFL3107H / 12 із завидною функціоналом і витонченим дизайном.

 

Зовні PHILIPS 32PFL3107H традиційно не позбавлений привабливості: 32 "LCD-екран з LED-підсвічуванням і роздільною здатністю 1366x768 пікселів обрамлений вузькою глянсовою окантовкою, та й сам корпус досить тонкий і виглядає дуже витончено завдяки елегантній підставці. Глибина кольору екрана становить 65 млн. з динамічною контрастністю 100000:1, а частота вертикальної розгортки - 100 Гц, з вельми широкими кутами огляду - 178 0. Такі параметри дозволяють бачити неймовірно чітку, реалістичну і насичену картинку. Правда, перехід на більш щільні матриці з роздільною здатністю FullHD був би більш доречний, адже навіть мобільні телефони вже здатні записувати відео високої роздільної здатності, правда таке нововведення здорово «вдарило» б за вартістю самого телевізора.

 PHILIPS 32PFL3107H / 12

PHILIPS 32PFL3107H оснащений інтерфейсами HDMI і USB 2.0, що дозволяють підключати до телевізора сучасні мультимедіа центри, відеокамери, планшети та інші носії інформації для відтворення відео форматів H264/MPEG- 4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 і аудіо у форматі MP3. Є на борту «телека» і такі надійні і перевірені часом інтерфейси як композитний, компонентний, Scart, 15-контактний D-Sub і коаксіальний порт, що в свою чергу також дозволяє підключати до пристроїв у як сучасні, так і «раритетні» мультимедійні пристрої .

 

Найважливішим достоїнством телевізора є неймовірна чіткість і чудову якість картинки при передачі руху в найдинамічніших сценах, що досягається завдяки унікальній технології обробки зображення в поєднанні з частотою оновлення панелі Perfect Motion Rate (PMR) 100 Гц.

PHILIPS 32PFL3107H / 12

Оскільки якісне зображення неодмінно має бути доповнене відмінним звучанням, то тут на перший план виходить технологія Incredible Surround, яка дозволяє двом 10-Вт динамікам створювати реалістичну звукову панораму з глибиною відтінків, що явно перевершує звучання конкурента UE-32F4000 від Samsung, в якому використовується система спрямованих вниз Full Range (широкосмугових) динаміків, що сприяють кращому поділу звуку, але не передають той ефект глибини, як у примірнику від PHILIPS. Також найчастіше при динамічних сценах у блокбастерах складно вловити мова головних героїв, але це вже в минулому, так як використовувана в PHILIPS 32PFL3107H технологія Clear Sound дозволяє вам чути кожне слово, вимовлене в кадрі, навіть пошепки.

 

У цілому, телевізор PHILIPS 32PFL3107H / 12 є чудовим зразком інженерної думки у своїй індустрії, обладнаний усіма сучасними і перевіреними інтерфейсами, новими високопродуктивними, і в той же час енергозберігаючими, технологіями для обробки відео і чудовою аудіосистемою. Все це дозволить вам насолоджуватися переглядом улюблених фільмів в найкращій якості у супроводі неймовірно потужного і чистого звуку, а якщо ще врахувати і доступну вартість цього телевізора, то порівняння його з конкурентами буде вже не на їх користь.

14.05.2013 1
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!