За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд PANASONIC DMC-GH3 body (DMC-GH3EE-K): вибираємо беззеркальной фотоапарат

img

Чи може фотокамера беззеркальной типу замінити професійний інструмент і бути доступною? Може, причому не на шкоду якості знімків. Компанія Panasonic представила новинку серії DMC-GH3, який не гірше "дзеркалок".

Дивлячись на камеру, вона не здається беззеркальной. Дійсно, корпус масивний (550 г) і перевершує за своїми габаритами (133x93x82 мм) деякі аматорські рішення з дзеркалом. При виготовленні тушки був застосований магнієвий сплав, що дозволяє протистояти попаданню вологи і пилу всередину корпусу камери. Збірка всієї конструкції якісна і може зрівнятися з топовими фотооаппаратамі.

На фронтальній панелі, крім обов'язкових елементів (лампа підсвічування АФ, байонет), можна виявити гніздо для синхронізації зовнішньої студійної спалаху. Прикривається воно гумовою заглушкою і оснащено затискним гвинтом, що перешкоджає випаданню кабелю. Любительський сегмент користувачеві не надає таких можливостей, це прерогатива профі.

PANASONIC DMC-GH3 body

Верхня грань так само націлена на "доросле" управління. На лівому краю є "барабан" з швидким доступом до режимів протягання (Серійна зйомка, Один знімок, Таймер затвора, Брекетинг). Окремої уваги заслуговує режим зйомки "Брекетинг експозиції", яка буде корисна для отримання фотографій з розширеним динамічним діапазоном. Користувач самостійно встановлює кількість знімків (до 7-ми) і вибирає крок корекції (1/3, 1, 2/3), в послідовності "0 / - / +" або "- / 0 / +". Звичайно, можливість камери дозволяє фотографувати в режимі HDR, але кількість кадрів обмежується трьома JPEG-знімками, в той час як при зйомці з брекетінгом можна вибрати формат RAW і самостійно склеїти кадри на комп'ютері.

Стандартні режими творчої зони (P, A, S, M) і "авто-ледар" доповнені трьома (!) користувацькими установками (С1, С2, С3). Тобто можна "навісити" на них параметри, часто використовувані вами. Доступний і вибір ефектів (SCN) з 16 пресетів для прояву творчого потенціалу фотографа ("Мініатюра", "Динамічний монохром", "Зоряний фільтр" та ін.)

Швидкий доступ до зміни "ISO", "WB" і "+ / -" не властивий аматорським камерам. Варто відзначити ще одну програмовану кнопку "Fn 1" і активацію Wi-Fi, яку так само можна перепризначити на іншу функцію.

За допомогою Wi-Fi можна відправляти файли на інший пристрій і завантажувати в соціальні мережі відразу ж після зйомки. До того ж з'являється можливість дистанційного керування камерою для поправок в налаштування режиму, встановлювати формат кадру або визначати точку фокусування, до того ж користувач бачить зображення "вживу". Все це запрацює за умови встановлення безкоштовної програми від Panasonic.

PANASONIC DMC-GH3 body

Практично вся задня панель всіяна програмованими кнопками "Fn" (4 шт.), А таким не можуть похвалитися навіть камери для профі. 3 "РК-екран з поворотно-відкидним шарніром з сенсорним управління з можливістю не тільки переходити по пунктах меню, а й повноцінно управляти затвором, автофокусом і параметрами налаштування. Передача кольору екрану гарна, зображення на ньому виглядає природно. Роздільна здатність матриці всього 614 тис. точок, але переглядати і візувати об'єкти комфортно.

Оснащений фотоапарат вдосконаленою 16 Мп LiveMOS матрицею з низькочастотної фільтрацією (Low Pass), що особливо важливо для зйомки відеороликів. Поліпшеннями сенсора стало зниження шумів при високих ISO, і поліпшення передачі кольору при обробці вихідного фото з матриці. Чутливість сенсора з нижнього порогу ISO 125, в звичайному режимі складе ISO 200-12800, а при активації Boost-режиму значення збільшаться до ISO 25600.

Проривом є установка нового процесора Venus Engine 7 FHD з трьома робочими ядрами і двоступеневої обробкою шумозаглушення (3D Noise Reduction, Multi-process Noise Reduction). Новий процесор підготує камеру менш ніж за секунду до знімального процесу після включення, забезпечить 20-ю кадрами в секунду при швидкісній зйомці, при швидкості затвора від 1 хвилини до 1/4000 сек. Зйомка відеороликів відбувається у форматі Full HD. Особливістю цього режиму є повний контроль над процесом.

До тому ж DMC-GH3 вміє знімати відео в трьох форматах AVCHD, MOV і MPEG-4, причому швидкість кадрів буде варіюватися, від 24 до 60 кадр / с, а максимальний бітрейт складе 72 Мбіт / с (All-Intra). Мається швидкісна та уповільнена зйомка (300% / 40%).

PANASONIC DMC-GH3 body

Передача файлів можлива і через інтерфейси USB, AV-OUT, HDMI. Також є гніздо для підключення дротяного пульта ДУ. Апарат комплектується ємним акумулятором (1860 мАг), зарядкою, ПО і USB-кабелем.

Об'єктива в комплекті немає, але на дану камеру можна встановити будь-яку оптику формату Micro Four Thirds.

Висновок

Фотокамера DMC-GH3 від PANASONIC володіє якісним набором функцій і можливостей.

Основна фішка - відеозйомка з можливістю контролю процесу і трансляція знімається в кадрі на зовнішній монітор.

Плюсом камери так само буде великий ергономічний корпус із захистом від попадання пилу і зручним розташуванням кнопок управління. А додатковим бонусом послужать цілих шість Fn-кнопок.

27.06.2014 61
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!