За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд OLYMPUS VG-180: 16 Мп ультракомпакт із i-Auto і Eye-Fi

img

Компанія Olympus розширює лінійку фотокамер для широкого кола користувачів. Представлені можливості компактної камери серії VG-180 дозволять вам без особливих зусиль отримати якісні фотознімки.

Корпус виконаний з жорсткого пластика з матовим покриттям. Кути передній панелі згладжені, а завдяки невеликому нахилу на верхній панелі, з кнопками спуску затвора і включення камери, утримувати фотик (95х58х21 мм/122 г) однією рукою буде комфортно.

Розташування кнопок керування на задній панелі так само не викликає нарікань. Гойдалка масштабування перебуває під великим пальцем, а кнопки "Перегляд", джойстик з швидкими налаштуваннями і "Меню" не заважають процесу, випадкове натискання виключено.

OLYMPUS VG-180

Всі параметри з управління камери здійснюються четирехкнопочним важелем. З його допомогою можна швидко налаштувати режим спрацьовування спалаху (авто, примусовий спалах, відключена, зменшення ефекту "червоних очей"), встановити таймер спуску затвора (2, 12 сек) і вивести додаткову інформацію на дисплей (INFO). Вибір режимів зйомки так само здійснюється через джойстик, натисканням стрілки "<".

2,7 "екран візуально виглядає маленьким, але великі контури навколо нього підказують, що модель могли б укомплектувати екраном і побільше. Роздільна здатність матриці 230400 точок, що позначається на перегляді фоток і відео, так використовуйте його лише для візуалізації кадру. Але сильно переживати з такого приводу не варто, адже камеру можна підключити до телевізора через роз'єм USB і переглянути весь відзнятий матеріал у сімейному колі або з друзями. Ще один недолік екрану в тому, що регулювання яскравості можна налаштувати тільки при перегляді зображень, а при використанні режиму "Економія енергії", екран гасне вже через 10 секунд.

OLYMPUS VG-180

Функціональні можливості камери дозволять користувачеві управляти своїми знімками: об'єднати в групи, відзначити як обрані або розмістити по папках. Для редагування фоток передбачено ряд фільтрів, а при безпосередній зйомці можна використовувати режим "Magic", а результат, від фільтру, можна відразу побачити на екрані. Режими встановлених програм вибираються з вкладки "SCN" і користувачеві доступно 14 сюжетних програм. Так як більшість пресетів це запрограмовані параметри (корекція експозиції + / - 2, балансу білого, вибір ISO 100-1600), то доступні вони не у всіх режимах. За обробку фотознімків, правильну передачу кольорів, точний експозамір і ряд інших важливих функцій відповідає потужний процесор TruePic.

За сучасними мірками функція відеозйомки в VG-180 реалізована слабенько, відео записується 640х480 пікселів, але швидкість 30 кадр / с дозволить ролику відтворюватися плавно.

OLYMPUS VG-180

"Начинку" камери становлять якісний об'єктив Olympus Lens (f / 2,8-6,5, 26-130 мм), з 5х оптичним збільшенням, яке можна доповнити цифровим зумом (4х при повному кадрі, 20х зменшений розмір кадру). Тут встановлена ​​16 Мп матриця CCD 1/2, 3 "високої якості зі стабілізатором, що дозволить користувачеві з легкістю отримати знімок без" шевеленку ".  

Висновок

Фотоапарат OLYMPUS VG-180 відповідає сучасним вимогам і здатна здивувати вас хорошими знімками.

Автоматичні режими в камері працюють точно, передача кольору на знімках правильна, але з високими значеннями ISO апарат справляється слабо, після відмітки ISO 800 на фотках вже видно невеликі артефакти.

02.06.2014 2
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!