Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Тайванська компанія Acer заслужила повагу користувачів у всьому світі в першу чергу своїми продуктивними і недорогими пристроями, як у випадку з моделлю ноутбука середнього цінового діапазону серії Aspire E1-571G-32324G50Maks (NX.M57EU.002) призначеного для вирішення не тільки повсякденних завдань, але і запуску досить вимогливих ігор.
У цьому пристрої розробники не стали приділяти багато уваги дизайнерським вишукуванням, які б відбилися на підвищенні вартості лептопа. Проте у результаті створена ними зовнішня простота виглядає вельми привабливо, оскільки ноутбук вийшов досить стильним. Срібляста вставка перед клавіатурою кілька розбавляє засилля чорного кольору, що дозволяє уникнути надмірної строгості. Корпус повністю виготовлений з пластику, але збірка пристрою досить хороша - люфтів помічено не було.
В основу пристрою покладений звичайний для такого класу гаджетів процесор, двоядерний Intel Core i3 (в даному випадку 2328M, з частотою 2.2 ГГц). Об'єм ОЗУ складає 4 Гб (DDR 3, 1066 МГц) і може бути збільшений до 8 Гб. Жорсткий диск має ємність в 500 Гб, частота обертання шпинделя становить 5400 об / хв - типово для ноутбуків даного класу. При бажанні його нескладно замінити на більш швидку модель або навіть на SSD. Мається на пристрої та висувною оптичний привід DVD-RW (DVD Super Multi).
Ноутбук оснащений екраном з діагоналлю 15,6 дюйма і роздільною здатністю 1366x768 пікселів і LED-підсвічуванням. У нього глянсове покриття, яке все ж таки не грішить сильними відблисками. Якість зображення гідне, хоча кути огляду могли б бути трохи краще.
Задіяну дискретну відеокарту nVidia GeForce 710M з 1 Гб виділеної пам'яті не можна назвати надто продуктивною. Однак її можливостей цілком достатньо для того, щоб комфортно грати в World of tanks або Arma 2: Dayz на середніх налаштуваннях. Слід пам'ятати, що це все ж не ігровий ноутбук, так що якщо ви жити не можете без ігрового процесу, то вам слід пошукати рішення з продуктивнішою відеопідсистемою.
Велика діагональ екрану дозволила без проблем розмістити повнорозмірну клавіатуру з цифровим блоком. Хід клавіш досить м'який, ніяких неприємних відчуттів при наборі тексту не виникає. Засмучує лише те, що клавіші-стрілки занадто маленькі, і користуватися ними не завжди зручно.
Тачпад досить зручний у роботі, хоча і не вражає уяви. Він оснащений двома кнопками (виконані у вигляді однієї великої клавіші) і смугою прокручування.
Набір комунікаційних модулів стандартний за нинішніми мірками - Wi-Fi 802.11b/g/n і Bluetooth 4.0. Для проведення відеоконференцій в лептопі передбачена 1,3 Мп вебкамера, але ми радимо використовувати навушники, оскільки гучності вбудованих динаміків за наявності шуму (наприклад, з відкритого вікна) може не вистачити. У тихому ж приміщенні особливих проблем з гучністю звучання не виникає.
Комунікаційний набір портів представлений 3хUSB 2.0, VGA, HDMI, картрідером 5-в-1, LAN (RJ-45), а також двома виходами для мікрофона і навушників. Майже всі вони розміщені праворуч і ліворуч, за винятком картрідера, розташованого спереду. Задня грань повністю віддана у владу акумулятора.
Літій-іонною 6-осередковою акумуляторної батареї на 4400 мАч цілком достатньо для 3-4 годин роботи при не надто серйозних навантаженнях. А в економічному режимі (З «пригашеним» екраном і при мінімальній навантаженні на процесор) ноутбук здатний пропрацювати до 5 годин.
Ноутбук поставляється без попередньо встановленою ОС, так що у користувача є вибір: Windows або Linux. Комплектація не відрізняється якимись вишукуваннями, так тут стандартний набір з адаптера живлення, акумуляторної батареї, диска з драйверами і різної документації.
Висновок
У цілому ж ноутбук ACER Aspire E1571G-32324G50Maks (NX.M57EU.002) від роботи з ним залишає дуже приємне враження пристрої «Золотої середини». Лептоп демонструє досить високі показники продуктивності при адекватній вартості і підійде як для роботи, так і для розваг.
Хотілося б також відзначити, що серія Aspire E1-571G включає в себе близько двох десятків моделей, які незначно різняться між собою продуктивністю і комплектацією, але не відрізняються один від одного зовні, та й вартість їх не надто велика, що робить їх найбільш оптимальним вибором серед подібних девайсів на ринку.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на рахунок
Угода
Помилка