BRAIN-БЛОГ
Китайський гігант компанія Lenovo відмінно зарекомендувала себе на ринку доступних ІТ-пристроїв. І ноутбуки не є винятком, так як виробник робить ставку на масовий доступний продукт, при цьому, не нехтуючи якістю і універсальністю в застосуванні. Знайомтеся, новий претендент на звання улюбленця офісу - Lenovo IdeaPad G50-45 з дискретною графічною картою, високошвидкісним роз'ємом USB 3.0 і веб-камерою.
Дизайн і конструкція
Строгий і одночасно стильний корпус IdeaPad G50-45 вдало впишеться в робочий настрій офісу. До того ж мінімалізм нині в тренді. Кришка лептопа має ледь помітну текстуру, тому не мазка. Робоча панель містить невеличку алюмінієву накладку, що забезпечує приємні тактильні відчуття. Матеріал корпусу - темно-сірий пластик, вельми міцний і надійний.
Кришка ноутбука трохи піддається тиску, однак дві міцні петлі не допускають люфтів і дозволяють вільно піднімати і опускати її. Габарити IdeaPad G50-45 складають 38,4x26,5x0,25 см, а вага доходить до 2,5 кг. Як бачите, ноут досить тонкий і легкий для транспортування.
Комунікації
IdeaPad G50-45 зберіг всі комунікаційні роз'єми, властиві попереднім побратимам по лінійці. Зокрема він має один інтерфейс USB 3.0, 2xUSB 2.0, відеовиходи VGA і HDMI, мережевий RJ-45, картрідер і комбінований аудіороз'єм. А ось оптичний привід для читання і запису дисків, на жаль, відсутній.
Виробник встановив в ноутбук мережеву карту Realtek RTL8102E зі швидкістю передачі даних до 100 Мбіт / с (Fast Ethernet). Для роботи її буде достатньо, а от під час перегляду відео в мережі, швидкості може не вистачати. Адаптер підтримує стандарт Wi-Fi 802.11 b/g/n й відмінно приймає сигнал на відстані до 10 м від точки доступу. Для більшості офісів і квартир цього достатньо, а зв'язок з бездротовими гарнітурами можливий по Bluetooth v.4.0.
Клавіатура і тачпад
Як і личить офісному «трудязі», ноутбук оснащений ультрасучасною клавіатурою AccuType, що дозволяє без втоми набирати об'ємні тексти. Злегка увігнута форма клавіш і продумана компоновка додають клавіатурі ергономіки. Хід клавіш тугий, а підкладка по центру трохи просідає, якщо перестаратися з натисканням при наборі тексту. Однак більшість користувачів цього не помітять, радіючи окремому блоку Num Pad і цілій низці мультимедійних клавіш.
Виробник оснастив тачпад двома фізичними кнопками. Сенсор з підтримкою мультитач досить швидко реагує належним чином і оптимізований для роботи з ОС Windows 8.1: розпізнає жести масштабування, поворот об'єкту, переміщення та ін.
Екран
На 15,6'' екран IdeaPad G50-45 виводиться «картинка» з роздільною здатністю 1366x768 пікселів. Завдяки LED-підсвічуванню, розробнику вдалося досягти хорошого зображення, навіть незважаючи на бюджетність матриці TN + film. Чіткість і передача кольору лептопа на належному рівні, а ось кути огляду традиційно невисокі. Глянсове покриття робить кольори яскравішими, але ловить відблиски - це слід врахувати, якщо зберетеся попрацювати поза офісом.
Продуктивність
Ноутбук базується на 2-х ядрах економ-чіпа AMD E1-6010 під кодовою назвою Beema з 2 ГБ оперативної пам'яті. Побудований він за 28-нм техпроцесом, має тактову частоту 1,35 ГГц. Графіка AMD Radeon R2 інтегрована в процесор. Об'єм жорсткого диска стандартний - 500 ГБ.
Ноутбук IdeaPad G50-45 поставляється без операційної системи, що робить його ще доступнішим для покупця.
В цілому, продуктивності пристрою досить для веб-серфінгу, офісних завдань, мультимедіа і навіть не вимогливих ігор на низьких налаштуваннях.
Мультимедіа
Вбудована аудіосистема оснащена технологією Dolby Advanced Audio. Звучання у лептопа непогане: спотворень немає, рівень гучності середній. Цього вистачить для фонового прослуховування, але ми все ж радимо обзавестися хорошими навушниками або вбудованою акустикою.
Над екраном розташована веб-камера з роздільною здатністю VGA (0,3 Мп). Якість фото і відео відповідають класу ноутбука.
Час автономної роботи і рівень шуму
Живлеться ноутбук від літій-іонного акумулятора з запасом енергії 32 Вт*г. При активному навантаженні з включеними бездротовими модулями, ноутбук стійко протримається 4 години. Приблизно стільки ж часу ви зможете відтворювати й HD-відео. При максимальному навантаженні в ігровому процесі батареї вистачить на 2 години, що для бюджетного пристрою дуже навіть непогано.
Величезний плюс IdeaPad G50-45 - його безшумність. Відсутність дискретної графіки зробила роботу ноутбука практично нечутною. Температурні показники також радують: корпус нагрівається максимум до 36-37º C при навантаженні, і до 27-28º C в інших випадках.
Висновки
В першу чергу ноутбук Lenovo IdeaPad G50-45 (80E3013DUA) розрахований на невимогливих користувачів. Його цінник більш, ніж доступний враховуючи непогане оснащення і характеристики.
Серед плюсів лептопа варто відзначити наявність високошвидкісного порту USB 3.0 для передачі даних і веб-камери для веб-конференцій та відеозв'язку. Це робить даний ноутбук відмінним варіантом для організації робочого процесу в офісі.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка