Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Як правило, більшості користувачів ні до чого купа різного дорогого хард, так називають комплектуючі у всьому світі, через якого ціна на портативний персональний комп'ютер виростає до небес. Тому такі «машини» і є найбільш затребуваними на ринку. Плюсів у такого рішення багато, і справа навіть не тільки у фінансовій стороні питання, але і в практичності і навіть непоганий продуктивності, як для недорогих пристроїв такого класу. Зустрічайте, черговий спритний новачок для роботи і навчання - ноутбук Lenovo IdeaPad B50-10.
зовні
З естетичної точки зору Lenovo IdeaPad B50-10 (80QR001RUA) зірок з неба не хапає: чорно-сірі відтінки в обробці, кришка з текстурою у вигляді ланцюгів, що нагадує карбон. Загалом, нічого, що могло зачепити очей, а значить і відіб'ється на ціні. Глянець, хром та інші елементи прикрас - це не наш випадок. Єдиним декором можна вважати решітку, яка приховує динаміки. Однак це ні скільки не відбилося на якості збірки і практичності в користуванні: пластик не збирає відбитки пальців, всі деталі відмінно підігнані, скрипів і прогинів немає.
Габарити ноутбука - 378x265x22,6 мм, вага - 2,3 кг.
Клавіатурний блок і тачпад
Клавіатурний блок розділений на основний і нампад (блок з цифрами), що припаде до душі користувачам, які часто мають справу з цифрами. Клавіші промарковані білим кольором, а кнопки з додатковим функціоналом - помаранчевим. Клавіатурна схема AccuType визнана однією з найбільш зручних для роботи з текстами, форма клавіш вигляді щитів і достатня віддаленість їх один від одного дозволяють уникнути помилок при введенні інформації і випадкових натискань.
Тачпад розташований під клавішею пробілу. Сенсорна панель розділена на більшу частину для навігації, і меншу для підтвердження команд. Тачпад позбавлений фізичних кнопок і роздільників, що, тим не менш, ніяк не відбилося на ергономіці, а навпаки дозволяє геть забути про комп'ютерної мишки. Тачпад підтримує всі поширені жести управління мультитач.
комунікаційні можливості
Комунікаційні можливості ноутбука представлені інтерфейсними роз'ємами USB 2.0 і USB 3.0, мережевим роз'ємом LAN (Інтернет), відеопортів HDMI, комбінованим аудіовиходом для гарнітури. Також є картоприймач SD-карт.
Вихід в мережу Інтернет без проводів можливий по Wi-Fi (802.11b / g / n).
екран
Екран в ноутбуці Lenovo IdeaPad B50-10 має діагональ 15.6 ", в його основі лежить матриця TN + film з роздільною здатністю 1366х768 пікселів (WXGA) і LED-підсвіткою. Кути огляду у екрану не найвищі, зате яскравість відмінна. Багато в чому це досягається завдяки матовому покриттю дисплея. Екран непогано справляється не тільки з фільмами, а й з невибагливими іграми.
Системні характеристики
За продуктивність системи в ноутбуці Lenovo IdeaPad B50-10 відповідає чіп Intel Pentium N3540, який створений на основі 4-ядерного процесора Atom на архітектурі Bay Trail-M з тактовою частотою від 2.16 до 2.66 ГГц. Він досить економічний і продуктивний завдяки оптимізованому 22-нм виробничому техпроцесу з 3D-транзисторами. Обсяг RAM - 4 ГБ DDRIII, жорсткий диск на 500 ГБ. Також є оптичний DVD ± RW привід для створення архівів даних на оптичних носіях.
Графічний прискорювач Intel HD Graphics (896 МГц) справляється з повсякденними завданнями, відео та невибагливими до відображення графіки іграми.
Ноутбук поставляється з операційною системою DOS. Це дозволило істотно знизити його вартість.
Мультимедіа
Звучання ноутбука непогане як для інструменту, призначеного для роботи і навчання. Один динамік звучить досить голосно, але про нюанси діапазону частот говорити не доводиться.
Для відеоспілкування є вбудована веб-камера на 0,3 Мп (VGA) з мікрофоном.
автономність
3-осередкова батарея акумуляторного типу (24 Вт * ч) забезпечить в середньому до двох-трьох годин роботи в автономному режимі.
В підсумку
Lenovo IdeaPad B50-10 (80QR001RUA) - це відмінний варіант для студента, школяра, менеджера. У ньому є все, що необхідно для організації продуктивного робочого і навчального процесу: спритний і непрожорлівий процесор, порт USB 3.0 для високошвидкісної передачі даних, Wi-Fi, щоб бути завжди онлайн. А завдяки веб-камері можна влаштовувати відеоконференції і спілкуватися з колегами.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка