За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Nokia 900: Висока продуктивність в стильній оболонці

img

 Стільникові телефони поступово віддаляються від своєї утилітарності, спрямованої на забезпечення комфортних умов мобільного спілкування, перетворюючись на універсальний пристрій, призначений для зв'язку, розваг, пошуку інформації в інтернеті, оперативного обміну даними, як ділового, так і особистого характеру. Але, як мовиться, серед універсальних пристроїв є «самі універсальні», саме таким пристроєм і є смартфон Nokia 900 Lumia Cyan.

  
Зовнішність смартфона Nokia 900 Lumia Cyan досить звична для шанувальників фінського виробника - розміри 68,5 х127, 8х11, 5 мм, чорна глянсова лицьова панель, бічні грані і задня панель - у синій окантовці. Фронтальна та тильна сторона ідеально прямокутні, бічна проекція має скошені кути. Відверто кажучи, екстер'єр може не всіх вразити, але телефон лягає в руку як влитий, а високоякісні матеріали його корпусу і бездоганна зборка апарату вселяють повагу та впевненість в його надійності та довговічності.

  
З загальними тактильними відчуттями розібралися - перейдемо до приватних, а саме до системи управління смартфоном Nokia 900 Lumia Cyan. Інтерфейс користувача Lumia 900 традиційно представлений апаратними та програмними компонентами. І якщо з програмним компонентом все ясно, адже Windows Phone - це синонім стабільності, безпеки і функціональності, правда, здебільшого на платній основі, то апаратні компоненти заслуговують більш детального розгляду.

Обзор Nokia 900: Высокая производительность в стильной оболочке

  Основним пристроєм вводу / виводу інформації є чудовий 4,3-дюймовий дисплей роздільною здатністю 800х480 пікселів, що відображає 16 777 216 кольорів і відтінків і обладнаний сенсорної ємнісний панеллю Multipoint-Touch. При цьому в якості корисного і приємного «доважку» до дисплея можна відзначити наявність датчика зовнішнього освітлення, датчика наближення, датчика орієнтації, системи управління яскравості і захисного скляного покриття Corning Gorilla Glass. Додатковими елементами управління телефоном є сенсорні клавіші «пошук», «домашнє вікно», «вихід», розташовані під дисплеєм, електромеханічні клавіші регулювання гучності, живлення, блокування сенсорної панелі і спуску цифрової камери, розташовані на правій бічній грані.

  
Nokia 900 Lumia Cyan оснащена 8-Мп цифровою фотокамерою з об'єктивом Carl Zeiss Tessar, а також подвійним світлодіодним спалахом, системою автофокуса, і може знімати відео у форматі HD 720p. Крім того, телефон обладнаний ще й фронтальною камерою з роздільною здатністю 1280х720 пікселів для здійснення відеодзвінків.

  
У розпорядженні Lumia 900 також фірмовий музичний програвач Zune і купа цікавих ігор на інтернет-порталі windowsphone.com, де можна абсолютно офіційно і абсолютно безкоштовно скачати такі хіти як AE Jewels, Fruit Rocks Free, Drag Race, Shuffle Party, Frogsling Xmas. Крім того в смартфоні присутні такі приємні технологічні «дрібниці» як гіроскоп, магнітометр, A-GPS і ще тьма-тьмуща всякої всячини, якої ви, однозначно, знайдете правильне застосування в залежності від своїх потреб.

  
Однак головною особливістю цього дуже функціонального смартфону від Nokia є його можливості в плані комунікації. Lumia Cyan підтримує практично всі існуючі сучасні стандарти зв'язку: 2G, 3G, 4G LTE і такі бездротові технології як DLNA і Bluetooth 2.1 + EDR 802.11 b / g / n, що робить покупку цього смартфона досить привабливою і необтяжливою для гаманця.

   

        

13.02.2013 2
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!