За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд NEC V311X (60003637): універсальний проектор для домашнього та офісного застосування

img

Універсальні проектори, це цілий клас устаткування, яке можна використовувати в різних умовах. Такі моделі непогано справляються не тільки з демонстрацією презентацій або навчальних слайдів, але і з переглядом фільмів у домашньому кінотеатрі. Проектор V311X від NEC в повній мірі як демонструє переваги подібного обладнання.

Перед нами DLP-проектор, здатний забезпечити зображення з яскравістю 3100 лм і контрастністю 3000:1. Реальна роздільна становить 1024x768 пікселів (XGA), але воно може мінятися (0.76 - 7.62 м). Здатність проектувати з відстані від 1,2 - 13 м, дозволяє використовувати цей проектор практично в будь-яких приміщеннях. Простоті використання сприяє можливість корекції трапеції, а також забезпечення як фронтальної, так і зворотної проекції.

Пристрій відрізняється високою якістю збірки, воно оснащене лампою NP18LP, здатної пропрацювати близько 3000 год в звичайному режимі і до 5000 год в економ. Споживана лампою потужність складає 225 Вт, у той час як загальне споживання не перевищує 268 Вт

NEC V311X

Гідність даного проектора - компактні розміри і малу вагу. При габаритах 95x310x247 мм і вазі в 2,5 кг його можна без проблем переносити з одного приміщення в інше. А наявність вбудованого динаміка на 7 Вт дозволяє обійтися без зовнішньої акустики.

Для зручності тих, хто сидить поруч з проектором людей, видув системи охолодження спрямований вперед. Вона не занадто гучна, при максимальних навантаженнях гучність видаються нею звуків не перевищує 37 дБ. Тобто все залишається у межах норми, дратувати такий проектор не буде.

Залишилося розповісти тільки про роз'єми, якими оснащений цей проектор. Але нічого незвичайного тут немає, просто дуже хороший набір, що дозволяє використовувати в якості джерел сигналу саме різне обладнання. Тут користувач знайде: 2x VGA-входу і VGA-вихід, HDMI, S-Video, композитний, компонентний, аудіороз'єми, LAN, COM-порт.

NEC V311X

Виробник постарався на славу, забезпечивши свій проектор багатим набором різних доповнень і функцій, покликаних підвищити якість зображення, спростити експлуатацію, знизити споживання електроенергії, підвищити надійність. Також пристрій підтримує стереоскопічне зображення (3D), що напевно оцінять кіномани.

Висновок:

NEC V311X, вельми вдалий проектор, який підійде для різних завдань. Це просте в експлуатації, надійне і економічне пристрій.

 

Його можна використовувати в офісах, у сфері освіти, а також домашніх кінотеатрах.

19.06.2014 43
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!