За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд: Мобільний телефон LG H791 (NEXUS 5X)

img

Компанія Google зі скромного Інтернет-пошукача давно перетворилася на світового гіганта ІТ-техніки. Її смартфони серії Nexus по праву заслужили любов мільйонів користувачів по всьому світу, пропонуючи за помірні гроші відмінні системні характеристики, привабливий зовнішній вигляд і функціональність. Також щоб не набриднути однаковими пристроями Google завжди доручає виробництво своїх пристроїв різним провідним гравцям галузі. На цей раз честь стати виробником чергового покоління мобільних телефонів Nexus випала корейській корпорації LG. Йдеться про смартфон LG H791, який і є новим Nexus 5X.

Дизайн і ергономіка

Корпус смартфона виготовлений з пластику і скла, вірніше з полікарбонату, який нині дуже поширений. Краї девайса заокруглені для більшого комфорту користування. На відміну від своїх старших побратимів Nexus 6 і Nexus 6P, габарити смартфона вельми вдало доповнюють ергономіку. Тож габарити Nexus 5X складають 147 x 72.6 x 7.9 мм + вага 136 г. Так що телефон чудово лежить в руці, відмінно відчуває себе в кишені джинсів. Та й завдяки тонким рамкам дисплей здається великим.

Колірна гамма Nexus 5X представлена ​​чорним, білим і м'ятно-зеленим колором задньої кришки, натомість фронтальна частина незмінно залишиться чорною. Вельми практичне рішення.

Системні характеристики

Продуктивність смартфона LG Nexus 5X базується на платформі Qualcomm Snapdragon 808 (MSM8992), до якої входять чотири ядра Cortex-A53 по 1.44 ГГц і два ядра Cortex-A57 по 1.8 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті складає 2 ГБ LPDDR3. А для потреб користувачів на борту є 16 ГБ або 32 ГБ флеш-пам'яті без можливості її збільшення.

За відображення графіки в іграх і додатках відповідає мобільний відеоприскорювач Adreno 418.

В якості операційної системи розробник вибрав новітню версію своєї ж осі Android OS 6.0 Marshmallow, або просто кажучи «Зефірку».

Комунікаційні можливості, мережі і навігація

Розташування інтерфейсних роз'ємів та органів управління цілком звичне. Правий торець: здвоєна клавіша регулювання рівня гучності, кнопка включення. Лівий торець зайнятий лише лотком для наносімки. Внизу знаходиться супернововведення - порт USB Type-C (USB 2.0), який значно скорочує час зарядки і збільшує швидкість передачі даних, і аудіороз'єм 3.5 мм для гарнітури. Зверху є мікрофон-шумодав.

Спілкування без проводів можливо за допомогою Wi-Fi (ac / b / g / n) Dual-Band і Bluetooth 4.1 (LE).


Апарат підтримує роботу в мережах GSM / EDGE, UMTS / HSDPA і LTE Cat.6 (nanoSIM).

Навігаційні можливості представлені американською навісістемою GPS з підтримкою A-GPS і російською ГЛОНАСС.

Екран

У якості дисплея в смартфоні застосована матриця IPS LCD з діагоналлю 5.2", з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів (Full HD) та щільністю пікселів 423 ppi. Екран захищений загартованим склом Corning Gorilla Glass третього покоління і має авторегулювання рівня підсвічування. Відображення шрифтів і іконок вельми плавне, ніяких окремих пікселів не помічено. Екран залишається читабельним навіть під яскравим сонцем. А уникнути жирних відбитків Вам допоможе олеофобне покриття скла.

Камера

Камер за традицією дві. Основна зайняла своє місце на заднику, а фронтальна розташувалася над екраном смартфона. Їх можливості зрозуміло різні.

Основний фотомодуль в LG Nexus 5X точно такий же, як і у флагмана Nexus 6P. Так що маємо матрицю 12.3 Мп з розміром пікселя 1.55 нм і апертурою f / 2.0. Все це доповнює лазерний автофкус, світлодіодний спалах здвоєного типу (теплий + холодний). Так що результат зйомки даної камери буде чудовим, чітким, при будь-якому освітленні, не те, що раніше. Особливо при залученні HDR. Навіть у темний час доби фотографії виходять м'які, без особливих тіней з прийнятним рівнем ISO. Запис відео відбувається навіть у форматі 4К.

Фронтальна 5 Мп камера призначена для суперових селф-знімків. Правда, вона не вміє автоматично фокусуватися, та й розмір пікселя тут 1.4 нм, але світлосила все ж f / 2.0.

Сенсори

Незважаючи на проміжне покоління Nexus 5X може похвалитися рядом інноваційних для серії рішень. Наприклад, сенсор відбитку пальців під назвою Nexus Imprint, який розташувався прямо під випираючим об'єктивом основної камери. Активується він таким чином: запускаємо майстер налаштувань сенсора і прикладаємо палець до датчика. Час розпізнавання сенсором ваших пальців становить 1 секунду. Цікаво, що датчик також підтримує роботу з платіжною системою AndroidPay, за типом ID в Apple iPhone.

Також є і спецсенсор Android Hub, який збирає дані з акселерометра, гіроскопа, і складає статистику для фітнес-додатків, педометра, без задіяння для цього основного процесора. Загалом, це значно подовжує життя смартфону в автономному режимі.

Також присутні акселерометр, сенсор наближення і датчик освітлення.

Звучання

Бюджетність пристрою не дозволила розробнику експериментувати зі звуком. Тому звучить Nexus 5X, як і всі подібні телефони: один динамік, і цим все сказано. А от гучності йому не позичати, так що почуєте "вхідний" за будь-якої ситуації. Ну так подібні пристрої і не призначені для меломанів.

Автономність

У смартфоні встановлена ​​батарея акумуляторного типу ємністю 2 700 мАг. Не так вже й багато, але, тим не менш, на половині запасу яскравості Nexus 5X подужав близько 9 годин відеоперегляду у високій якості. У більш звичному щоденному режимі батарея протягнула 14 годин. Загалом, все як завжди, заряджаємо щовечора перед сном. До речі, завдяки USB Type-C за 10 хвилин телефон зарядиться на 25%.

В підсумку

В цілому нічого несподіваного - Nexus 5X неодмінно очікує всенародна любов. Бо є за що: просунута платформа з шістьма ядрами, завидна графіка, непересічний дизайн і функціональність. Найцікавішими нововведеннями є порт USB Type-C і дактилоскопічний датчик Nexus Imprint.

Однак все це затьмарює та унікальна можливість, якою володіють всі власники гаджетів від Google - можливість оторимання постійного оновлення найпоширенішої операційної системи в світі Android OS, причому першими, не кажучи вже про те, що з ходу Ви вже отримуєте девайс на її новітній версії 6.0 Marshmallow. Так що вибір за Вами, хоча серед конкурентів варто відзначити також смартфони LG G4 і Moto X Pure.

11.01.2016 19
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!