Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Компанія Asustek продовжує йти второваною стежкою, розвиваючи популярну лінійку своїх «зенфонів», шляхом доповнення її більш доступними моделями з різним функціоналом. Наприклад, бюджетний Asus Zenfone GO виділяється підтримкою двох SIM-карток, збалансованої начинкою і яскравими кольорами. Але чи тільки цим? Давайте розберемося.
Комплект поставки
Asus Zenfone GO, як і більшість бюджетних телефонів йде в комплекті з блоком живлення, USB-кабелем, інструкцією.
Дизайн і ергономіка
Asus Zenfone GO дещо нагадує торішній ZenFone 5, тільки в трохи зменшеному варіанті. Розміри смартфона становлять 144,5x71x9,98 мм при вазі в 135 г. Корпус повністю пластиковий, однак якісне софт-тач напилення забезпечує приємні тактильні відчуття і зручний хват. Відзначимо, що телефон добре зібраний і не мазкий в побуті. Будь-який з п'яти кольорів корпусу (білий, синій, червоний, чорний, золотий) порадує Вас своєю практичністю.
Розташування елементів керування в Asus Zenfone GO звичне для сучасного користувача. Клавіші гучності і вмикання / вимикання - на правому боці, як раз під великий палець. Ліва бічна грань пустує, зверху - 3,5 мм аудіороз'єм для гарнітури. На нижньому торці - роз'єм microUSB і мікрофон. Під екраном традиційно розташувалися три сенсорні клавіші без підсвічування, зверху - фронтальна камера і рядок датчиків. На тиловій стороні - основний модуль камери зі спалахом, решітка основного динаміка. Слоти для двох «сімок» і карти пам'яті сховані під задньою кришкою.
Екран
5'' IPS-екран в Zenfone GO має роздільну здатність 1280x720 пікселів (HD) з щільністю 294 ppi. Не забагато, але відображення «картинки» все ж на гідному рівні. Деталізація і передача кольору достатні і для читання, і для ігор, а діапазон регулювання яскравості дозволяє комфортно користуватися девайсом у сутінках. У разі потреби Ви завжди зможете відрегулювати контрастність, колірну температуру та інше за допомогою налаштувань MiraVision.
Між екраном і матрицею телефону немає повітряного прошарку, що сприятливо позначається на кутах огляду. До того ж олеофобне покриття відмінно захищає від бруду і відбитків.
Продуктивність
Asus Zenfone GO побудований на базі 4-ядерного процесора MediaTek MT6580 з робочою частотою 1,3 ГГц. Це просте рішення з 2 ГБ оперативної пам'яті, що включає відеоприскорювач Mali-400MP2. Незважаючи на скромні характеристики, працює апарат досить жваво, в повсякденному житті з ним не виникне проблем. Всі додатки запускаються максимально швидко, смартфон не глючить при відтворенні відео з мережі, спритно перегортає сторінки браузера. Обсяг вбудованого накопичувача - 8 ГБ, з них половину займає ПЗ мобільного телефону. Тому слот для карток пам'яті на 64 ГБ в цьому випадку буде дуже до речі.
Управління телефону здійснюється ОС Android 5.1 з фірмовою оболонкою ZenUI. До речі, розробник примудрився вмістити в неї таку кількість налаштувань, що позаздрить будь-яка інша оболонка. Тут Вам і вмикання пристрою шляхом подвійного тапу, і анімація, і налаштування шрифтів, і власне меню додатків. А ось видалити додатки з фірмового інтерфейсу не можна, лише відключити на деякий час.
Камера
Можливостей основної 8 Мп камери досить для фото при гарному освітленні. Обладнана автофокусом і спалахом, вона непогано знімає, хоча до результатів знаменитих камерофонів не дотягує. У додатку камери є багато режимів для зйомки, експозиції, балансу, роздільної здатності кадру. Фронтальний 2 Мп модуль розрахований на зйомку себе улюбленого в стилі Селфі.
Комунікації
У Zenfone GO присутній класичний набір бездротових інтерфейсів: Wi-Fi, Bluetooth, GPS (A-GPS), і все працює без нарікань. До того ж телефон підтримує одночасну роботу з двома «сімками» формату micro, що працюють в мережах GSM / WCDMA.
Звук
Якимось особливим звучанням смартфон звичайно ж не виділяється. Однак якість відтворення музичних файлів приємно дивує, враховуючи бюджетність самого апарату. А ось добрий запас гучності й відсутність шуму приємно радують.
Автономність
Знімний акумулятор, ємністю 2070 мАг, забезпечить Zenfone GO до 2-х днів автономної роботи виключно в режимі "дзвонилки". При використанні ж соцмереж, прослуховуванні музики, читанні та спілкуванні в месенджерах розраховуйте на добу роботи. Ігри та відео відповідно розрядять девайс вже за 3,5 години.
Висновки
Asus Zenfone GO - це відмінний приклад смартфона на кожен день для сучасного користувача.
На тлі конкурентів він бере своїм надійним корпусом, практичним дизайном і збалансованою «начинкою». Тож вибір за вами.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка