За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Microsoft WL Touch Ret (3KJ-00004): унікальна бездротова мультисенсорная мишка

img

Якою має бути дійсно зручна комп'ютерна мишка? Безумовно, такий як Microsoft WL Touch Ret (3KJ-00004). І справа тут не тільки в ергономічній формі, а й в унікальних можливостях, завдяки яким цей маніпулятор виводить процес управління новітньою операційною системою Windows 8 на принципово новий рівень.

Справа в тому, що поверхню мишки сенсорна, з підтримкою мультитач (до трьох торкань одночасно). А за допомогою жестів користувач може здійснювати вертикальну і горизонтальну прокрутки, масштабування, навігацію по веб-сторінкам, а також викликати додаткові функції, на зразок «Диво-кнопок».

Так, для прокрутки потрібно просто рухати одним пальцем в бажаному напрямку, Так, як якщо б ви прокручували звичайне коліщатко скрола. А рух вгору або вниз трьома пальцями одночасно викликає масштабування. Запам'ятати все жести простіше простого, вони швидко входять у звичку. Попрацювавши деякий час з WL Touch Ret, ви вже не зможете користуватися звичайною мишкою.

мышь Microsoft WL Touch Ret

Це вже не перша миша з сенсорною поверхнею. Проте вперше подібного маніпулятору надали дійсно зручну форму, завдяки якій його зручно тримати в руці. До того ж миша має оптимальні розміри 62x120x37 мм, при вазі в 0.47 кг.

А завдяки вже прекрасно зарекомендувала себе фірмової технології BlueTrack, застосовуваної Microsoft в інших моделях, дану мишу можна використовувати практично на будь поверхні і завжди буде зберігатися висока точність переміщення курсору на екрані.

Важливу роль відіграє і зовнішній вигляд маніпулятора, з плавними і прівлекательниемі формами. У даному випадку мова йде про моделі з чорним корпусом, але в продажу доступні і інші колірні варіації.

мышь Microsoft WL Touch Ret

У комплекті з мишкою поставляється мініатюрний USB-приймач. Передача даних здійснюється на частоті 2.4 Ггц на відстань до 10 метрів. В якості джерела живлення служать дві звичайні АА-батарейки.

Висновок

WL Touch Ret, чергове неоднозначне і примітне творіння Microsoft для цінителів комфорту і всього нестандартного.

 

Розробники гарантують, що випробувавши цей інноваційний маніпулятор в дії лише одного разу, вам вже не захочеться з ним розлучатися.

26.09.2013 104
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!