За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд: МФУ XEROX WorkCentre 3025BI

img

XEROX WorkCentre 3025 BI - свого роду вундеркінд. Цей багатофункціональний пристрій маэ нескладне налаштувовання, швидко і якісно друкує, копіює і сканує, економно витрачає чорнило, й коштує небагато.

Екіпірування

Місце служби WorkCentre 3025BI - домашній кабінет або офіс з невеличким штатом співробітників. Пристрій - компактний й досить легкий (7,5 кг). Функціональні вузли розміщені традиційно: зверху - скануючий модуль, знизу - принтерний. Однак щоб зазирнути всередину, наприклад, дістати застряглий папір, необхідно буде підняти сканер. Сканер працює відмінно, але у відкритому положенні не фіксується. Автоматичної подачі документів також немає, проте маємо двостронній друк в ручному режимі.

Друк

Друкування у WorkCentre 3025BI реалізоване з прицілом на раціональне використання матеріалів. За одну хвилину лазерний принтер видає 20 сторінок А4, а час виходу першого примірника становить 8,5 с. Якість друку при такій швидкості не постраждає: роздільна здатність 600 або 1 200 dpi. Приймальний лоток вміщує 151 аркуш щільністю 60-163 г /м². Так що роздрукувати можна і бланки, і запрошення, і наліпки, і конвертами. Принтер також вміє друкувати на переробленому картоні. Норма друку - 15 тис. аркушів на місяць.

Копір 

БФП оснащено 128 МБ внутрішньої пам'яті, що дозволяє зберігати масу документів для друку і копіювання. Завдяки наявності додаткових функцій, пристрій робить до 99 копій без ручного втручання. Всі функції програмуються на верхній панелі з кнопками керування і невеликим РК-дисплеєм.

Сканер

Сканування також відбувається без проблем. Можливе оцифрування тексту і малюнків в кольоровому і чорно-білому режимі (600 dpi), також чудово передаються 8-бітні відтінки сірого. Готові копії легко обробляти за допомогою офісних програм, адже зберігаються вони у форматах PDF / JPEG / TIFF. Одним словом, сканер WorkCentre 3025BI по-справжньому оцінять ті, хто займається обробкою графіки.

XEROX WorkCentre 3025 BI легко задовольнить всі запити невеличкого офісу стосовно ксерокопіювання та скануванню. Багатофункціональний пристрій легко увіллється в колектив, адже 2 рази повторювати йому не доведеться.

01.09.2015 1
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!