За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд LG HT806TQ: Мегапотужний домашній кінотеатр на 850 Вт

img

Технологія караоке в наш час користується великою популярністю. Багато хто з нас час від часу завантажують караоке систему і співають, співають на зло сусідам, і собі в задоволення, в хорошому розумінні цього слова. Потенційним покупцям, придивляються до домашніх кінотеатрам з підтримкою караоке, ми радимо звернути увагу на новий модельний ряд компанії LG, зокрема на новий домашній кінотеатр HT806TQ.

Комплектація і використання

Даний домашній кінотеатр дозволяє відчути себе як в кінозалі сидячи вдома на дивані, так як стереосистема LG HT806TQ здатна видавати потужний 5-канальний звук.

Новий домашній кінотеатр від LG складається з мультимедійного програвача, підсилювача аудіо сигналу, і акустичної системи, що складається з двох передніх сателітів, двох задніх сателітів, одного переднього центрального сателіта і центрального сабвуфера.

LG HT806TQ

Можливості

Технічні можливості домашнього кінотеатру LG HT806TQ дозволяють «розгойдати» практично будь-яку, навіть величезну кімнату. Розробники, завдяки точній електроніці і масивним аудіо колонка, вдалося досягти досить великої потужності вихідного сигналу. Для наочності можна представити окремі компоненти системи і їх потужність: фронтальні колонки АС - 136 Ватт, тилові АС - 136 Ватт, центральна АС - 136 Ватт, сабвуфер - 170 Ватт. Таким чином, сумарна потужність видавана всій 5.1 канальної системою становить 850 Ватт.

В якості носіїв інформації можуть виступати CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R, DVD-RW, а також USB-флешки або портативні жорсткі диски. Новинка від LG здатна відтворювати різний мультимедіа контент: JPEG, MP3, WMA, MPEG2, DivX, та інші. У стереосистему також інтегрований FM-приймач, здатний запам'ятати до 50 ваших улюблених радіостанцій.

Підсумок

Загалом, новий домашній кінотеатр LG HT806TQ є цікавою пропозицією на ринку, що пропонує не тільки високоякісний звук, але і ряд інших функцій, які дозволять заощадити на сторонніх девайсах.

14.05.2013 44
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!