Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Ноутбук IdeaPad G505 від Lenovo, це типовий представник початкового класу для повсякденного користування. А ось що китайський виробник вкладає в це поняття ми зараз і дізнаємося.
Зовнішність моделі сама пересічна, в подібних пристроях розробники звертають увагу на неї в останню чергу, в кращому випадку обмежившись рифленим декором кришки, як у IdeaPad G505. Матеріалом корпусу виступає матовий пластик, який значно практичніше в догляді, а от якість збірки залишає бажати кращого - панелі ноутбука прогинаються під будь-яким необережним натисканням. Зате петлі напрочуд тугі, що розкривають екран приблизно на 135⁰.
Найбільш важливе питання сьогодні, це який рівень продуктивності пристрою. G505 створений на основі 2-ядерного рішення від AMD - E1-2100 1 ГГц з відеоядром Radeon HD 8210, одноканальних контролером оперативної пам'яті на 4 ГБ і вінчестером на 500 ГБ. Продуктивність платформи досить скромна: на веб-серфінг, прості офісні завдання і мультимедіа її вистачить, а от для чогось серйознішого - ні.
Однак у всьому можна знайти позитивні сторони - в IdeaPad G505 це низька споживана потужність, всього 9 Вт Що, враховуючи ємність батареї 48 Вт * ч, дозволяє розраховувати, на цілком пристойний час роботи: 4,5 години веб-серфінгу і до 3 годин відео. Цікаво, що під час простою лептоп стає дуже тихим, а пікові навантаження збільшують шумові показники моделі, але все ж вони не такі помітні для оточуючих, адже 33 дБ можна порівняти з роботою домашнього холодильника. До слова, ні процесор, ні відеокарта в IdeaPad G505 не перегріваются під навантаженням, не йдуть в тролінг, як це буває з недорогими девайсами.
Можливості 15,6 "дисплея з роздільною здатністю 1366х768 точок не захмарні, але для роботи і просмортра фільмів цілком придатні. Картинка цілком стандартна для TN-матриці. Яскравість - 215 ніт, контрастність 581: 1, а кути огляду традиційно невисокі.
Ноутбук обладнаний повнорозмірною клавіатурою з нампадом, а розмір клавіш становить 15х15 мм. Хід у них короткий, натискання добре відчуваються, єдине, що бентежить, так це обрізані Enter, правий Shift і Backspace. Тачпад, як і годиться суміщає дві механічні клавіші і підтримку жестів мультитач, до його роботи претензій немає.
Габарити моделі складають 377х250х34 мм / 2,6 кг, На торцях лептопа можна знайти оптичний привід, USB v2.0, 2хUSB v3.0, VGA, HDMI, LAN-порт, комбінований аудіороз'єм, картрідер.
Висновок
Підбиваючи підсумки, можна ще раз відзначити, що IdeaPad G505 від Lenovo - це один з найпростіших і доступних лептопів на ринку.
Так, у нього простувата зовнішність, не найкращі матеріали корпусу і недостатня потужність, але для роботи та навчання його вистачить з головою. До того ж не варто забувати і про його ціннику.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка