Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
У модельному ряду компанії Lenovo є рішення для різних завдань, у тому числі і для мультимедіа розваг, як у випадку з моделлю серії IdeaPad G505 з 4-ма ядрами і дискретною графікою Radeon.
Чітко збалансовані пропорції, витриманий мінімалізм і монотонний чорний колір в обробці натякають, що перед нами серйозне рішення. На кришці красується логотип компанії, пофарбований у колір металік, який чітко контрастує і візуально виділяє пристрій з безлічі подібних гаджетів. Матове покриття і малюнок в дрібну текстуру служать своєрідним захистом G505 від відбитків пальців. Корпус зроблений з пластику, що дозволило не збільшувати вагу і без того важкого ноутбука: 380х260х34 мм / 2,6 кг.
Всередині навколо екрану пущена тонка рамка, в яку поміщена веб-камера і вбудований мікрофон. На просторій робочої панелі є де розташувати долоні, вона досить широка, так що володарям великих долонь не варто переживати з цього приводу.
Тачпад зміщений вліво від центру. Таке становище зумовлено поліпшенням ергономіки, адже тепер їм можуть користуватися і лівші. Трохи шорстке покриття сенсорної панелі приємно на дотик, і зливається за фактурою з робочою областю. Межі тачпада визначає тонка смужка, яка не дасть вам вилізти за межі сенсора, і дозволить, чи не дивлячись намацати роздільні клавіші. Підтримка мультитач спростить управління контентом.
Клавіатура в лептопі острівного типу з низькою посадкою. У клавіш короткий хід з м'яким натисканням. Так що ви зможете намацати їх навіть у темряві, адже підсвічування немає. А ось кнопки живлення та відновлення операційної системи без індикаторів, що не зовсім зручно в роботі.
Декоративна сітка приховує під собою два якісних динаміка, які видають цілком пристойний звук, хоча до портативної акустики він не дотягує. Загалом, діалоги у фільмі будуть чутні чітко.
Широкоформатний 15,6 "дисплей (1366х768) має LED-підсвітку. Кути огляду невисокі, але кольори не перенасичені. Екран матовий, з покриттям антивідблиску, досить яскравий, а максимальний рівень підсвічування становить 200 ніт, що дозволить працювати навіть під прямими променями сонця.
В якості тестової ОС на ноутбуці встановлена DOS. Це істотно здешевлює вартість лептопа і дає вибір користувачам. Системні характеристики моделі (AMD A6-5200 4х2, 8 ГГц) дозволяють поставити сюди будь-яку "вісь" і "оболонку". Даний «камінь» від AMD обходить своїх конкурентів за показниками споживання електроенергії без шкоди продуктивності, що істотно продовжує автономність всієї системи.
За графіком відповідає GPU AMD Radeon HD8570M 1 ГБ, що дозволяє рубатися в Counter Strike або Crysis. Встановлені 4 ГБ оперативки забезпечать рівну роботу всієї апаратної частини ноута. А для зберігання даних мається HDD-накопичувач на 500 ГБ і DVD-привід з двостороннім записом.
На додаток до всього на борту є повний набір комунікаційних портів: 2хUSB v3.0, HDMI, VGA, USB v2.0. З "повітряних" технологій - Bluetooth і Wi-Fi. Не забули й про RJ-45, для проводового підключення до глобальної мережі і кардрідер SD-карт.
Як ми вже говорили, інженери AMD добре попрацювали над системою енергозбереження, і укомплектували G505 6-ти осередковою Li-Ion батареєю, якої вистачить на 6 годин роботи.
Висновок
В цілому модель IdeaPad G505 (59-382166) від Lenovo можна назвати продуманим універсальним рішенням.
Висока продуктивність, хороші показники автономності, красивий корпус, видають в даній моделі пристрій, якому по плечу будь-які завдання.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на рахунок
Угода
Помилка