За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Lenovo EDGE E73z AiO 20 (10BD004SRU): моноблок для вирішення бізнес-завдань

img

   Моноблоки вже освоїлися в інтер'єрах домашніх користувачів. І поступово завойовують місця і на столах офісів. Модель EDGE E73z AiO 20 від Lenovo відноситься до серії ThinkCentre, а значить, поєднує в собі зручність роботи і стильний дизайн.

   Усередині цього корпусу з простими формами ховається високопродуктивний 22-нанометровий Core i5-4430S з 6 МБ кеша, що працює на частоті 4х2, 7 ГГц. У його арсеналі вбудоване ядро HD Graphics 4600 з можливістю обробки графіки. Обсяг RAM DDR3 1600 МГц становить 4 ГБ і може бути без проблем збільшено в два рази. Всі дані зберігаються на вінчестері з ємністю 500 ГБ.

   Екран з діагоналлю 20" і роздільною здатністю 1600x900 пікселів (WUXGA) демонструє відмінну якість зображення і гідний рівень передачі кольору. Тривала робота не буде викликати надмірне стомлення очей користувача, незалежно від того, над чим він працює.

Lenovo EDGE E73z AiO 20

   Як будь-який поважаючий себе моноблок, даний комп'ютер оснащений вбудованою веб-камерою з роздільною здатністю 720p, чутливим мікрофоном і двома динаміками по 2 Вт кожен. Виробник особливо підкреслює їх високу якість звуку, що стане в нагоді при спілкуванні за допомогою Skype або інших подібних додатків.

   Але справа не обмежується тільки лише «залізними» можливостями. Слід відзначити і те, що в комплекті з системника поставляється хороший набір фірмового програмного забезпечення, призначеного для поліпшеного управління системою і зберігаються на ній даними. Дуже багато уваги приділено питанням безпеки. Саме наявність подібних додатків і робить LEDGE E73z AiO 20 хорошим рішенням для бізнесу.

   Комп'ютер комплектується мишкою і клавіатурою з відмінною ергономікою і високою якістю виконання. Зовнішній вигляд їх виконаний в тому ж стилі, що і корпус комп'ютера.

Lenovo EDGE E73z AiO 20

   Висновок:

   Комп'ютер Lenovo EDGE E73z AiO 20 (10BD004SRU) призначений для використання в офісному середовищі.

   Вибір моноблока позбавить вас від клубка проводів і істотно розширить корисний простір, що важливо для будь-якого офісу.

   Також його можна рекомендувати навчальним закладам, які потребують надійних комп'ютерах з параметрами вище середніх.

16.07.2014 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!