За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд: Комплект Logitech Wireless Desktop MK330

img

Швейцарська компанія Logitech вже багато років займає перше місце на ринку комп'ютерних маніпуляторів, вдало поєднуючи у своїх продуктах якість і продуктивність. Втім, Ви  можете переконатися в цьому особисто, досліджуючи бездротовий комплект Logitech Wireless Desktop MK 330, що складається з миші і клавіатури.

Клавіатура

Перші враження від клавіатури Logitech Wireless Desktop MK 330 вельми багатообіцяючі: вона якісна і надійна, з повноцінною розкладкою і безліччю кнопок. Їх тут дійсно предостатньо: циферний блок, клавіші-стрілки, 11 мультимедіа-кнопок і 10 програмованих клавіш. Але основною перевагою клавіатури є безшумність і неймовірний комфорт при роботі.

Розкладка Logitech Wireless Desktop MK 330 містить кириличні та латинські символи, які нанесені за допомогою лазерного гравіювання. Глибина ходу низькопрофільних клавіш коливається в районі 2 мм, саме ж натискання чітке, з хорошою тактильною віддачею. Усі символи розміщені на звичних місцях, питання можуть викликати хіба що закороткий лівий Shift і кнопка з «косою рискою», яку незрозуміло навіщо розмістили біля нього.

Миша

Як і личить комплекту, миша у Logitech Wireless Desktop MK 330 добре поєднується з клавіатурою. Цей бездротовий «звір» має симетричну форму і гладкий обтічний корпус. Верхня частина виконана з матового пластика, де крім двох основних клавіш є коліщатко для прокручування. Боковини миші прогумовані, так що завдяки зручній формі і малій вазі «гризун» добре сидить в руці. Працювати з мишею комфортно, але для серйозного кіберспорту роздільної здатності +1000 dpi буде замало.

ПО

І клавіатура, і миша використовують технологію Plug-and-Play, що забезпечує миттєве підключення до ПК. Обидва маніпулятора працюють на частоті 2,4 ГГц на відстані до 10 м.

Автономність

Клавіатура в Logitech Wireless Desktop MK 330 живиться від двох батарей АА. Термін їх експлуатації складає 24 місяці, виходячи з розрахунку до 2 млн. натискань на рік. А один акумулятор АА, що підживлює мишу, протримається в інтенсивному режимі близько року.

Ви оціните зручність даного комплекту, оскільки з Logitech Wireless Desktop MK 330 не доведеться миритися з набридливими дротами. І миша, і клавіатура добре показали себе в роботі, виконані вони на совість, тож підійдуть як для домашнього, так і для офісного застосування.

15.09.2015 1
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!