За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд: Клавіатура Logitech K380 Multi-Device

img

Клавіатура все ще є незамінним інструментом для введення інформації. Від того наскільки продумана її ергономіка залежить і зручність в роботі і швидкість набору текстів. При цьому потрібно також враховувати спосіб підключення. Останнім часом все більшої популярності набирають бездротові клавіатури з радіо / нано-передавачами. Тож зустрічайте - Bluetooth-клавіатура Logitech K380 Multi-Device.

2 в 1: Універсальність і мобільність

Дана клавіатура покликана замінити собою всі інші інструменти введення, як віртуальні, так і фізичні. За задумом розробників Logitech K380 Multi-Device дозволить забути про дискомфорт при наборі текстів незалежно від типу пристрою: від ПК до планшета і смартфона.

Нано-передавач дозволить безперешкодно працювати з клавіатурою в будь-якому куточку офісу, квартири. До того ж ви зможете завжди брати клавіатуру з собою, бо її габарити (124 * 279 * 16 мм) не займуть багато місця в рюкзаку або сумці, а легка вага (423 г з батарейками) означає, що пристрій не буде Вам тягарем.

Особливістю даної клавіатури є клавіші абсолютно круглої форми, що чудово виглядає з естетичної точки зору, а також неймовірно зручно при наборі текстів.

Підключення

Ви можете запросто підключити до клавіатури Logitech K380 Multi-Device одночасно до трьох девайсів, як на платформі Android, так і на ОС Windows або iOS через Bluetooth Classic (3.0). Для цього потрібно всього лише натиснути одну кнопку, щоб переключити введення інформації на інший сумісний пристрій.

Радіус дії Bluetooth-з'єднання залежить від умов навколишнього середовища і апаратної конфігурації і становить 10 м.

Розкладка

Клавіатура Logitech K380 Multi-Device оснащена звичною розкладкою клавіш, і автоматично ідентифікує кожен з пристроїв, що підключається. Це дозволяє працювати з кожним пристроєм згідно з його сполученням клавіш у звичному порядку. Все це позитивно позначається на продуктивності роботи. Серед спеціалізованих клавіш є клавіші швидкого доступу Home, Назад, Переключити додаток, Контекстне меню, а також Easy-Switch для швидкого перемикання пристроїв.

Клавіатура оснащена рядом світлодіодних індикаторів, які інформують про рівень заряду батарей і активацію Bluetooth-каналу.

Живлення

Logitech K380 Multi-Device підживлюється від двох лужних елементів живлення типу AAA. Це дозволяє істотно продовжити термін експлуатації клавіатури без заміни батарейок до двох років.

Підтримка пристроїв і ОС

Клавіатура Logitech K380 Multi-Device сумісна абсолютно з усіма ПК (OC Windows 7, Windows 8, Windows 10; Mac OS 10.10, OS X 10.8 або більш пізньої версії; Chrome OS), телевізорами, планшетами, смартфонами та іншими Bluetooth-пристроями (ОС Android 3.2 і більш пізні версії; iOS 5 і більш пізні версії; Apple TV) і зовнішніми клавіатурами з профілем HID.

Вихід в Інтернет здійснюється за допомогою завантаження додаткового програмного забезпечення з сайту виробника.

Комплектація і гарантія

На клавіатуру Logitech K380 Multi-Device поширюється дворічна гарантія від виробника.

Пристрій поставляється з двома встановленими батарейками AAА та інструкцією користувача.

Клавіатура Logitech K380 Multi-Device доступна в чорній (920-007584) і синій кольоровій гамі (920-007585).

05.10.2015 4
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!