За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд HP PCOIP ZERO (QY398AA): самий незвичайний нульової клієнт

img

Компанія Hewlett-Packard активно працює не тільки над створенням десктопів, ноутбуків і серверів. Вона також активно займається розвитком таких специфічних пристроїв, як нульові клієнти. Це обладнання призначено для пониження вартість експлуатації комп'ютерного обладнання в середньому і великому бізнесі. Замість того, щоб виділяти кожному користувачеві окремий комп'ютер, компанія надає йому куди більш дешевий пристрій, яке повністю залежить від серверів компанії.

На відміну від звичайних ПК і тонких клієнтів, нульові клієнти взагалі не містять ніякої персональної інформації та не мають навіть локальної операційної системи. Все происходи віддалено. Це значно здешевлює не тільки вартість обладнання, але і його обслуговування, адже системний адміністратор компанії може все робити віддалено і у нього немає потреби постійно займатися усуненням проблем, викликаних збоями «заліза».

HP PCOIP ZERO

Особливістю PCOIP ZERO є її дуже незвичайний зовнішній вигляд. При цьому, до цієї маленької коробочці з габаритами 160x120x31,5 мм / 480 грам можна підключити відразу два монітори - для цього передбачені два графічних роз'єму DVI. Також у розпорядженні користувача 4xUSB v2.0 і аудіороз'єми для гарнітури. До офісної мережі клієнт підключається за допомогою звичайного роз'єму LAN.

Система заснована на процесорі Marvell ARM Armada 510 1,2 ГГц, можливостей якого більш ніж достатньо для задоволення всіх потреб стандартного офісного працівника. Такий процесор хороший тим, що відрізняється вкрай низьким рівнем енергоспоживання і не потребує гучної системі охолодження.

HP PCOIP ZERO

Нульовий клієнт поставляється із зовнішнім блоком живлення, кабелем для підключення до мережі, а також різної супровідною документацією. Виробник надає на нього гарантію терміном на 36 місяців. Це дійсно дуже надійна система.

Висновок:

Нульовий клієнт HP PCOIP ZERO, це рішення, призначене виключно для потреб середніх і великих компаній, які прагнуть до зниження витрат на експлуатацію обладнання.

 

Це у своєму роді унікальний інструмент, що дозволяє організувати відмінне робоче місце.

23.08.2014 0
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!