Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Сьогодні ноутбук вже не розкіш і тому ринок може задовольнити будь-які запити користувачів. Однак самими затребуваними залишаються лептопи початкового рівня, орієнтовані на широке коло користувачів, як у випадку з моделлю HP 15.
«Пятнашка», в першу чергу добре скроєний ноутбук, хоча і не в практичному оформленні. Темний глянець виглядає круто лише до тих пір поки ви не взяли пристрій в руки. Так що власникові даного девайса доведеться потурбуватися про догляд за девайсом, так як він обожнює збирати відбитки пальців і пил. Розміри пристрою стандартні: 378x260x28 мм / 2,5 кг.
Подладонная поверхню НР 15, на жаль, також глянсова, і якщо у найближчого родича НР Pavilion 15 вона хоч покрита точковим малюнком, то тут - суцільне "скло". Зате клавіатура повноцінна, виконана за «острівної» схемою з блоком цифр, який серйозно полегшує роботу з таблицями. Клавіші - малошумні, з низьким ходом, а сенсорний тачпад підтримує жести мультитач. В цілому, елементи управління лептопа добре продумані, урізаних клавіш немає.
А ось до днища, глянець на щастя, не добрався. Воно шорсткувате, з гумовими ніжками для стійкості і кращого охолодження девайса. Передній і задній торець НР 15 вільні від комунікаційних роз'ємів, їх традиційно винесли на праву і ліву боковини: гніздо зарядки, комбінований аудіороз'єм, замок Кенсінгтона, USB v3.0, 2xUSB v2.0, HDMI, VGA, мережний порт, оптичний привід і картрідер . За з'єднання по повітрю відповідає старий добрий Bluetooth і Wi-Fi.
НР 15 отримав 15,6 '' дисплей з глянцевим покриттям. Оснащений світлодіодною підсвіткою екран має дозвіл 1366х768 пікселів - це стандартні показники для ноутбуків з такою діагоналлю на основі TN-матриці. Середні кути огляду, невисока яскравість на вулиці, неминучі відблиски поза приміщенням - все це притаманне «п'ятнашки». Однак для роботи в офісі такого екрана більш ніж достатньо. Відеоспілкування можливо завдяки фірмовій веб-камері TrueVision Full HD.
Виробнича частина моделі заснована на парі ядер Celeron N2810 2 ГГц з відеоядром Intel. Це рішення не підходить для ігор і роботою з графікою, але зате воно чудово справляється з офісними документами і веб-серфінгом. «Оператіви» тут 4 ГБ, а на вінчестері - 500 ГБ. Звучання у цій робочій «конячки» також досить середнє - два стереодинаміки мають звичку «хрипіти» на високій гучності, та й з опрацюванням частот не все так гладко.
Автономність НР 15 забезпечена акумулятором 41 Вт * ч, працюючим без зупинок від 2 до 5 годин залежно від сценарію застосування. До явних переваг даної моделі варто віднести майже безшумну і «холодну» роботу кулерів, навіть при високих навантаженнях.
Висновок
НР 15 - це в першу чергу доступна «машина» для роботи і навчання.
Виробнича міць ноутбука обмежена можливостями недорогий платформи з інтегрованою графікою. Так що для розваг та ігор, даний лептоп не надто підходить, на відміну від офісних додатків і веб-серфінгу.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка