За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд: Гарнітура Rapoo H1030

img

Лише сторіччя тому при зустрічі знімали капелюха, сьогодні ж - виймають з вуха навушник. А у випадку з бездротовою моделлю Rapoo H1030 доведеться знімати відразу обидва, адже шумопоглинання у неї на вищому рівні.

Дизайн, ергономіка

Забігаючи вперед, повідомимо, що користуватися Rapoo H1030 приємно. Виконані з якісного пластика з м'якими вставками для голови, ці навушники стануть гарантом дружніх стосунків між вами і музикою. Зібрані вони досить якісно, ​​а завдяки скромним габаритам не відчуваються на голові ніби щось чужорідне. Плюс самі «вуха» можна повернути на 90°, тому модель можна рекомендувати широкому колу користувачів. Вибрати дизайн можна з трьох варіантів оформлення: вишуканого сірого, класичного чорного і індивідуального яскраво-червоного.

Звук, зв'язок

Незважаючи на поширену думку про марність бездротових навушників, звучать Rapoo H1030 непогано. Неодимові динаміки забезпечують ідеальне відтворення середніх частот в діапазоні 20-20000 Гц, а ось низи можна було б зробити більш глибокими. Мінімальний простір між динаміками і вушною перетинкою максимально підсилює стереоефект, а чашки закритого типу не випускають звук назовні.

Максимум комфорту навушникам додає вбудований модуль Bluetooth, що забезпечує бездротове підключення на відстані 8-10 м. З роллю гарнітури H1030 також впорається - всередині заховано мікрофон, який розбірливо доносить все сказане вами до співрозмовника. Управління реалізовано досить просто: на правому «вусі» розміщені регулятори гучності і кнопка прийому /відбою дзвінка. Але зверніть увагу - модель призначена тільки для роботи з ПК, задля чого в комплекті поставки є USB-модуль.

Зарядка

Робота бездротових навушників була б неможлива без вбудованого джерела живлення. Вбудована батарея заряджається близько 2-х годин за допомогою USB-кабелю, що підключається до роз'єму на лівому «вусі». З активованим Bluetooth, повного заряду вам вистачить на прослуховування музики протягом 6 год.

Підсумовуючи, зазначимо, що і виглядають, і звучать Rapoo H1030 вельми середньо. Втім, перед розробниками і не стояло завдання вразити уяву аудіофілів. Дані навушники, в першу чергу, це надійний, зручний в побуті, невибагливий аксесуар для прослуховування музики бездротовим шляхом.

03.09.2015 0
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!